دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی
اخبار
1397/04/06
‍ معاون استاندار لرستان: دستگاه‌هاي اجرايي در كمترين زمان پاسخگوي مردم باشند /img/NoImage.jpg
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان گفت: دستگاه‌هاي اجرايي استان با تمام توان، خدمات اداري خود را الكترونيكي كنند.

 گودرز اميري در همايش سامانه تداركات الكترونيكي دولت با بيان اينكه نوآوري و خلاقيت در سطح بين‌المللي بيشتر مربوط به نخبگان ايراني است، اظهار كرد: ما توان رقابت و پيش‌روي در اين زمينه را داريم.

وي با اشاره به اينكه امروزه شبكه‌هاي اجتماعي ذهن مردم را در تمامي زمينه‌ها به خود مشغول كرده است، افزود: با نقش فن‌آوري در زندگي اجتماعي بيگانه نيستيم و دسترسي به اطلاعات لازم در تمامي زمينه‌هاي زندگي اجتماعي و بشري به سهولت در دسترس است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با اشاره به اينكه ايجاد سامانه الكترونيك كه در قانون برنامه ششم مورد تاكيد بوده از سال 96 در كشور لازم‌الاجرا شده است، تصريح كرد: به منظور از بين بردن فساد، شفاف‌سازي، تسهيل در ارائه خدمات، دسترسي آسان به اطلاعات لازم همه معاملات نظير برگزاري مزايده‌ها و مناقصات بايد در بستر اين سامانه انجام پذيرد.

وي خدمات الكترونيك را دستاورد بشر براي رفع نيازها دانست و با بيان اينكه گستردگي وظايف و خدمات باعث شده كه دسترسي به اطلاعات از طريق سنتي ديگر پاسخگو نباشد، خاطرنشان كرد: دستگاه‌هاي اجرايي استان با حداكثر توان در الكترونيكي كردن خدمات اداري اقدام كنند.

اميري با بيان اينكه در زمينه خدمات دولت الكترونيك، لرستان به عنوان استان برتر شناخته شد و نهاد رياست جمهوري و وزارت كشور از استاندار تقدير به‌عمل آوردند، گفت: در تجارت الكترونيك مي‌توان بدون مشكل و راحت كالاي مورد نظر خود را با كيفيت مناسب خريد ‌و فروش كرد.

وي گفت: دولت تدبير و اميد در بحث برگزاري مزايده و مناقصه براي جلوگيري از فساد و از بين بردن رابطه بر الكترونيكي كردن بستر خدمات دولت تاكيد دارد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با تاكيد بر اينكه دستگاه‌هاي اجرايي بايد در كمترين زمان ممكن جواب‌گوي مسائل و مشكلات مردم باشند، اظهار كرد: در راستاي تسهيل خدمت به مردم و تسريع انجام كار و خدمات دولت از خلاقيت افرادي كه در زمينه‌هاي مختلف اقتصادي، الكترونيكي، صنعتي و... داراي طرح برتر هستند استقبال خواهيم كرد.

وي در ادامه با اشاره به اينكه بايد تلاش كنيم تا همگام با ساير كشورها مسير فناوري را طي كنيم، افزود: اميدوارم كه در آينده نزديك براي انجام كارها مردم ديگر نياز به ارائه مدارك كتبي نداشته باشند و بتوانيم ايرادات اين سامانه را در راستاي ارائه خدمات برطرف كنيم.

لازم به توضيح است كه در پايان اين همايش از مديران دستگاه‌هاي برتر در زمينه الكترونيكي كردن خدمات دولت تقدير شد.


7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal