دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی
راهنماي تنظيم برنامه عملياتي سه ساله دستگاه ها در راستاي عملياتي نمودن نقشه راه نظام اداري ابلاغ گرديد.
راهنماي تنظيم برنامه عملياتي سه ساله دستگاه ها در راستاي عملياتي نمودن نقشه راه نظام اداري ابلاغ گرديد. راهنماي تنظيم برنامه عملياتي سه ساله دستگاه ها در راستاي عملياتي نمودن نقشه راه نظام اداري ابلاغ گرديد.

راهنماي تنظيم برنامه عملياتي سه ساله دستگاه ها در راستاي عملياتي نمودن نقشه راه نظام اداري ابلاغ گرديد.

 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان با اشاره به بخشنامه شماره 489626 مورخ 12/09/1397 سازمان اداري و استخدامي كشور گفت: دستگاه هاي اجرايي به منظور عملياتي نمودن نقشه راه نظام اداري و استقرار كامل نظام مديريت عملكرد و همچنين تحقق اهداف و تكاليف تعيين شده در قانون مديريت خدمات كشوري در دستگاه ها، مي بايست اهداف سه ساله و برش استاني برنامه اصلاح نظام اداري دوره دوم(1397 تا 1399) را بر اساس مصوبات ابلاغي تنظيم و پس از تصويب در شوراي راهبري توسعه مديريت دستگاه به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارسال دارند.

وي هدف اصلي برنامه جامع اصلاح نظام اداري را تبديل دولت به دولتي كارا و اثربخش، متعهد به آرمان ها و متكي به اعتماد مردم، چابك، انعطاف پذير و پيشران توسعه عنوان نمود.

آقاي گودرز اميري برنامه هاي اصلاح نظام اداري كشور بر اساس مصوبه شوراي عالي كشور را مهندسي نقش و ساختار دولت، توسعه دولت الكترونيك و هوشمند سازي اداري، خدمات عمومي در فضاي رقابتي، مديريت سرمايه انساني، بهبود در نظام ها و فناوري مديريتي، توسعه فرهنگ سازماني، صيانت از حقوق مردم در نظام اداري، ارتقاي پاسخگويي، شفافيت و مقابله با فساد در نظام اداري، مديريت بهره وري نظام اداري و اجرايي كشور و نظارت و ارزيابي بر شمرد.

 معاون استاندار همچنين اضافه نمود سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ضمن ارزيابي دستگاه‌هاي اجرايي استان بر اساس برش استاني و ارايه گزارش پيشرفت برنامه در شوراي راهبري توسعه مديريت استان، راهكارهاي بهبود سرعت پيشرفت برنامه را نيز در اين شورا تصويب و اجرايي نمايند.

 


1397/09/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal