دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی
معاون استاندار لرستان: با مخلان بازار برخورد جدي مي‌شود
معاون استاندار لرستان: با مخلان بازار برخورد جدي مي‌شود معاون استاندار لرستان: با مخلان بازار برخورد جدي مي‌شود
معاون استاندار لرستان: با مخلان بازار برخورد جدي مي‌شود
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان گفت: با مخلان بازار برخورد جدي مي‌شود.
 گودرز اميري در چهارمين جلسه ويژه ستاد تنظيم بازار با اشاره به اينكه اين جلسات در راستاي برخورد با متخلفين و مفسدين اقتصادي تشكيل مي‌شوند، افزود: در رابطه با تعادل بازار و تعادل قيمت‌ها تصميمات خاصي گرفته مي‌شود كه در قالب صورت‌جلسه به دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط ابلاغ مي‌شود.
وي ادامه داد: طي چند روز گذشته كالاهايي كه كمياب بود در سطح بازار به وفور عرضه شده و به نظر مي‌رسد وضعيت به حالت عادي برمي‌گردد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: بسياري از قيمت‌ها كاهش چشمگيري داشته است و برخي از واحدهاي توليدي در سطح ملي قيمت‌هاي نهايي را اعلام كردند كه به واحدهاي صنفي ابلاغ شد و آنها مكلف به نصب برچسب هستند.
وي با اشاره به قيمت ميوه و تره بار بيان كرد: گروه بازرسي صنعت، معدن و تجارت هر روز صبح با كسب اطلاع از ميدان ميوه و تره بار قيمت فروش جزئي در شهر را مشخص كرده و تا قبل از 9 صبح ابلاغ مي‌كنند، فروشگاه‌هاي خرده فروش، مكلف به درج قيمت‌هاي ابلاغ شده هستند.
وي تاكيد كرد: شهروندان در صورت نصب نشدن برچسب درج قيمت‌ها و مشاهده گران‌فروشي موارد را به شماره 124 اطلاع دهند تا با متخلفين و مفسدين اقتصادي برخورد جدي شود.
اميري با اشاره به مشكل حمل و نقل كالاها در اين روزها گفت: حمل و نقل با مشاركت دستگاه‌هاي اجرايي شهرداري‌ها، همياري شهرداري‌ها، نهادها، سازمان‌ها و همچنين داوطلبين بخش خصوصي كاميون‌هاي زيادي در اختيار مديريت ارشد استان قرار داده‌اند كه محموله‌ها و محصولات كشاورزي و پتروشيمي را جابه‌جا كنند.
وي تصريح كرد: اين جلسات بسيار تاثير‌گذار بوده و با پيگيري‌هاي انجام شده انسجام و هماهنگي خوبي بين دستگاه‌هاي اجرايي، امنيتي و قضايي در سطح استان به وجود آمده است، از اين رو با افرادي كه قصد اختلال در بازار را دارند برخورد جدي مي‌شود.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با بيان اينكه بازرسان به صورت رندومي در سطح شهر گشت زني مي‌كنند، اظهار كرد: به دليل گستردگي و پراكندگي اصناف همكاري و توجه مردم در اين زمينه بسيار مهم است و اگر تخلفي مشاهده مي‌شود اطلاع‌رساني كنند تا بتوان در برخورد با گران‌فروشي و متخلفين همچنين براي تعادل و تنظيم بازار به خوبي اقدام كنيم.
وي خبر داد: اين جلسات در سطح شهرستان‌ها نيز به رياست فرمانداران در حال برگزاري است.
1397/07/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal