دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی
تصويب 24 طرح سرمايه‌گذاري در ستاد تسهيل
 تصويب 24 طرح سرمايه‌گذاري در ستاد تسهيل تصويب 24 طرح سرمايه‌گذاري در ستاد تسهيل
‍ تصويب 24 طرح سرمايه‌گذاري در ستاد تسهيل
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان از تصويب 24 طرح سرمايه‌گذاري در ستاد تسهيل استان خبر داد.
 گودرز اميري در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد اظهار كرد: اگر اختلاف نظري بين دستگاه‌هاي نظارتي با ارگان‌هاي اجرايي به وجود آمد بايد دستگاه‌هاي مربوطه تقاضاي جلسه تعاملي بدهند.
وي با تاكيد بر اينكه نبايد به اين بهانه مشكلات مردم و سرمايه‌گذاران را به تعويق انداخت، افزود: بايد پاسخي روشن و شفاف به مردم و متقاضيان داده شود.
اميري خاطرنشان كرد: در كارگروه تسهيل بيشتر به بحث استمهال پرداخته مي‌شود و در جمع‌بندي سال گذشته اين ستاد، بيشترين آمار مصوبات مربوط به اين موضوع بوده است.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان تصريح كرد: در ساير موارد نيز جلسات به صورت متفرقه برگزار و در آنها چون تفويض اختيار شده است قرار شد به عنوان مصوبات گروه تلقي و لحاظ شوند.
وي به هتل صخره‌اي اشاره كرد و گفت: براساس اطلاعات اين پروژه در سال 77 آغاز شده و تاكنون در بلاتكليفي به سر مي‌برد و حدود 2800 متر فضا را اشغال كرده كه 3500 متر نيز واگذاري دارد؛ بالاي صخره براي ورودي و خروجي پاركينگ هتل و فضاي سبز 12500 متر تسطيح كرده است.
اميري با يادآوري اينكه اداره راه و شهرسازي براي واگذاري زمين ايراد گرفته كه براي واگذاري و تصويب آن بايد طرح ارائه شود، ادامه داد: طرحي كه براي هتل تعيين شده شامل ورودي، فضاي سبز و پاركينگ است؛ اين طرح در كميسيون ماده پنج تصويب و در شوراي عالي معماري شهرسازي تصويب شده و اكنون راه و شهرسازي براي واگذاري زمين مي‌گويد كه اختيار واگذاري بالاي 5000 متر را ندارد.
معاون استاندار لرستان خاطرنشان كرد: براي واگذاري زمين به مساحت 12500 متر بايد سازمان ملي زمين و مسكن موافقت كرده و واگذار كند.
وي بيان كرد: به دليل اينكه سرمايه‌گذار كار را شروع كرده و پيشرفت مناسبي دارد با اخذ تضمين و برنامه زمان‌بندي از سرمايه‌گذار مبني بر تكميل و بهره‌برداري پروژه طبق طرحي كه به تصويب كميسيون ماده پنج شوراي عالي معماري و شهرسازي رسيده است از سازمان ملي زمين تقاضا مي‌كنيم كه اين مقدار زمين را طبق قانون و كارشناسي شده واگذار شود.
لازم به توضيح است كه در اين جلسه 24 طرح مصوب شد كه 10 پروژه كشاورزي، 9 طرح مربوط به صنعت و معدن و پنج مورد در خصوص موارد متفرقه بود.

1397/03/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal