فرمانداری شهرستان رومشکان
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/06/27
مراسم كلنگ‌زني بيمارستان 100 تختخوابي شهرستان رومشكان مراسم كلنگ‌زني بيمارستان 100 تختخوابي شهرستان رومشكان

كلنگ ساخت بيمارستان 100تختخوابي خيريه فردوس رومشكان با حضور مديركل خيرين و موسسات خيريه حوزه سلامت وزارت بهداشت و درمان بر زمين زده شد. به گزارش بلوطستان در اين مراسم كه عصر يكشنبه برگزار شد فرماندار رومشكان با بيان اينكه ايجاد بيمارستان از مطالبات جدي مردم رومشكان در حوزه درمان به شمار مي رود ،اظهار كرد: رومشكان در بهمن ماه سال 92در دولت تدبير اميد از بخش به شهرستان ارتقا پيدا كرد كه در سالهاي اخير از بسياري از زيرساخت ها برخوردار شده است.

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نورالدين درمنان افزود: با وجود اينكه شهرستان رومشكان در بخش گاز هم اينك تنها شهرستان سبز لرستان است و در بخش هاي ديگر نظير آب
و برق و زيرساخت هاي مخابراتي گام هاي خوبي برداشته شده است اما نبود بيمارستان براي درمان مردم رومشكان احساس مي شد .

وي عنوان كرد:  مردم  رومشكان براي درمان خود ناگريز به سفر به شهرهاي اطراف مي كنند كه علاوه بر دغدغه هاي درماني ،حادثه خيز بودن محورهاي ارتباطي شهرستان به شهرهاي اطر اف و مخاطرات ناشي از آن خلا بيمارستان را بيش از پيش برجسته ساخته است.

فرماندار رومشكان گفت: با ايجاد بيمارستان 100تختخوابي در رومشكان چالش ها و كمبودهاي حوزه درمان اين شهرستان ر فع خواهند شد . وي بيان كرد: فردوس خواهشي فر از خيرين حوزه سلامت است كه قرار است براي ساخت اين بيمارستان 100ميليارد تومان هزينه كند .

 
 
 

وي عنوان كرد: در بهمن ماه امسال كلنگ ساخت درمان بستر رومشكان نيز بر زمين زده شد كه با فراهم كردن زيرساخت هاي مورد نياز نظير آب و برق و جاده دسترسي و رفع موانع فراروي اين پروژه خوشبختانه كار شتاب خوبي گرفته و هم اينك نيز عمليات اجرايي آن با مشاركت دانشگاه علوم پزشكي و خيرين فعال است.

 
 

 
تعداد بازدید : 69
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal