فرمانداری شهرستان رومشکان
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/05/15
برگزاري جلسه كار گروه تنظيم بازار شهرستان رومشكان برگزاري جلسه كار گروه تنظيم بازار شهرستان رومشكان

در اين جلسه كه صبح روز دوشنبه مورخ 97/5/15 در محل فرمانداري برگزار شد، درمنان فرماندار رومشكان ضمن اشاره به تأكيدات مقام معظم رهبري و رئيس جمهور محترم در خصوص رسيدگي فوري به مشكلات معيشتي مردم اظهار داشت: در شرايط حساس كنوني جاي هيچ گونه اغماضي براي متخلفين نيست و بايد كساني كه با احتكار كالا يا گران فروشي سبب افزايش فشار اقتصادي بر مردم مي شوند با اشد مجازات روبرو شوند.  

درمنان در ادامه پشت ميز نشيني و عدم حضور در بين اقشار جامعه را يكي از علل سلب اعتماد مردم به مديران دانست و افزود: مسئولين ادارات بايد با بازديد ميداني و حضور در بين مردم شاهد مشكلات آنان از نزديك باشند و در جهت رفع آنها گام بردارند. مردم بايد حس كنند و ببينند كه مشكلات آنها براي ما مهم است و مسئولين دغدغه اي جز خدمت به آنها ندارند.   

فرماندار در خصوص تنظيم بازار و تشديد نظارت بر صنوف شهرستان عنوان نمود: بايد در سريع ترين زمان ممكن انبارهاي كالا و مواد غذايي موجود در شهرستان شناسايي و ساماندهي شوند.

وي ادامه داد: گشت هاي مشترك با حضور نمايندگان صنعت، معدن و تجارت، تعزيرات حكومتي، اصناف و نيروي انتظامي جهت نظارت مستمر بر بازار، كنترل قيمتها و شناسايي محتكرين تشكيل و گزارش عملكرد خود را در جلسات بعدي كارگروه ارائه دهند.

فرماندار در پايان اخلال در بازار، گران فروشي و احتكار كالا در شرايط حساس كنوني را بزرگترين خيانت به مردم و نظام دانست و خواستار برخورد سريع، قاطع و خارج از نوبت دستگاه قضا با متخلفين اين امر شد.

تعداد بازدید : 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal