اداره كل پدافند غيرعامل
جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان اليگودرز با حضور مديركل پدافند غيرعامل استانداري در فرمانداري اليگودرز برگزار گرديد.
جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان اليگودرز با حضور مديركل پدافند غيرعامل استانداري در فرمانداري اليگودرز برگزار گرديد. جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان اليگودرز با حضور مديركل پدافند غيرعامل استانداري در فرمانداري اليگودرز برگزار گرديد.
آقاي سيف با بيان اينكه پدافند غيرعامل در واقع بهترين و كم هزينه ترين روش دفاعي است و به بهترين وجه ممكن مي تواند از زير ساخت ها ، نيروي انساني، تاسيسات و تجهيزات در برابر حوادث انسان ساز احتمالي حفاظت كند لذا ضروري است دستگاههاي اجرايي در اين زمينه اهتمام لازم را به عمل آورند .
 
مديركل پدافندغيرعامل در ادامه تاكيد كردند شناسايي تهديدات احتمالي و تدوين سناريو هاي مقابله با اين تهديدات قطعا باعث توانمندي دستگاههاي اجرايي در جهت كنترل و مقابله با هرگونه حادثه احتمالي خواهد شد.  لذا ضرورت دارد دستگاههاي اجرايي در كمترين زمان ممكن با شناسايي تهديدات احتمالي حوزه فعاليت خود و تدوين راهكارهاي مقابله با آنها، آمادگي لازم براي مقابله با اين تهديدات را داشته باشند.
 
ايشان در ادامه آيين نامه  اجرايي ماده 58 قانون احكام دايمي برنامه هاي توسعه و بند ((پ)) ماده 106 و 109 قانون برنامه ششم توسعه را براي اعضاي شوراي اداري تشريح و تبيين نموده و با اشاره به بند 5 آيين نامه مذكور تاكيد كردند كليه دستگاهها موظف هستند اصول پدافند غيرعامل را در مطالعه ، طراحي و اجراي طرح هاي حساس، مهم و نيز تاسيسات زير بنايي و ساختمان هاي حساس و شريان هاي اصلي و حياتي كشور رعايت كنند.  
 
 
 
 
 
 
1397/10/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal