استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ آبان
پيام تبريك استاندار لرستان به مناسبت فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته رسول گرامي اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) 1396/09/15
پيام تبريك استاندار لرستان به مناسبت فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته رسول گرامي اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع)
استاندار لرستان در پيامي فرا رسيدن هفته وحدت و ميلاد خجسته رسول گرامي اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) را تبريك گفت.

 متن پيام به اين شرح است:

بسمه تعالي

وحدت و يكپارچگى مسلمانان و لزوم اتحاد بين موحدان و خداپرستان روى زمين، از تعاليم و آموزش‌هاى اساسى آيين اسلام ناب محمدي و از اصول فرهنگ قرآنى است.


هفته وحدت ميراث بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) بوده و ايشان هميشه بر وحدت بين مسلمين تاكيد مي‌كردند؛ در حال حاضر نيز رهبر معظم انقلاب مسأله وحدت بين مسلمانان را يك نياز قطعي، رمز سعادت و مايه سربلندي آنان و بهترين سلاح ملت‌ها در مقابل استكبار جهاني مي‌دانند.

در دنياي كنوني نياز به اتحاد و اتفاق، از مسائل اساسي جهان اسلام است و وحدت، قوي‌ترين عامل توانمندي و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه‌هاي دشمنان و استعمارگران است.

با تبريك ميلاد مهرآفرين مبلغ عشق و مهرباني، حضرت محمد مصطفي(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامي‌داشت هفته وحدت، اين فرصت ارزشمند را مغتنم شمرده و بر تمامي پيشگامان اتحاد مسلمانان در سراسر گيتي درود مي‌فرستيم.


بي‌شك تمسك به سيره الهي رسول اكرم(ص) و الهام از سلوك آن گنجينه بي‌زوال حكمت و هدايت، بيش از پيش در دنياي پر ستم امروز ضرورت يافته و جامعه بزرگ اسلام جز با بهره عملي از راه و روش پيامبر بزرگ الهي به سعادت نخواهد رسيد.
22 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه