استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
استاندار لرستان: اصل نماد راهپيمايي اربعين مردمي بودن آن است 1396/07/16
استاندار لرستان: اصل نماد راهپيمايي اربعين مردمي بودن آن است
استاندار لرستان گفت: راهپيمايي اربعين حسيني به عنوان يك نماد جهاني پايدار خواهد ماند.

 دكتر موسي خادمي در جلسه ستاد اربعين حسيني استان اظهار داشت: هر ساله استان لرستان در برگزاري مراسم اربعين حسيني جايگاه خوبي داشته است و اميد داريم امسال نيز با حمايت مردم و مسئولين اين جايگاه به سطح بالاتري ارتقا يابد.

وي با بيان اينكه راهپيمايي مردمي اربعين حسيني به عنوان يك نماد جهاني پايدار خواهد ماند، ادامه داد: پايداري اين راهپيمايي با شكوه و پر عظمت به دليل اصل مردمي بودن آن است.

خادمي اضافه كرد: اگر اين مراسم عظيم سيستمي و از طريق دولت و حاكميت نشات مي‌گرفت اصل پايداري خود را از دست داده بود.

استاندار لرستان اصل نماد راهپيمايي اربعين را بر اساس مردمي بودن آن دانست و گفت: براي برپايي مراسم اربعين حسيني بايد جهت خود را روشن كرده و باور داشته باشيم كه حركت ما نيز در جهت حمايت مردم است.

وي تصريح كرد: بنابراين اقدامات دولت بايد در جهت اطلاع رساني و بالا بردن ميزان مشاركت مردم و استقبال از كمك‌هاي مردمي باشد.

خادمي با اشاره به اينكه اربعين حسيني بر اساس حضور بالاي مردم است، بيان داشت: حمايت‌ها و كمك‌هاي مردمي بر كمك‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي اولويت دارد.

وي خاطرنشان كرد: دستگاه‌هاي اجرايي استان كه با گروه‌ها و طبقات مختلف مردم در ارتباط هستند مانند سازمان صنعت و معدن كه با صنعتگران و معدن‌داران بخش خصوصي مرتبط است؛ نوسازي مدارس از طريق خيرين و ديگر دستگاه‌ها مي‌توانند بخشي از كمك‌هاي مردمي را تهيه و جمع‌آوري كنند.

استاندار لرستان ادامه داد: دستگاه‌هاي اجرايي نيز مي‌توانند با حمايت مالي نيروهاي انساني خود و ديگر ظرفيت‌ها به اندازه توانايي و متناسب با ظرفيت‌هاي خود كمك‌ها كرده و اقدامات لازم را انجام دهند.
6 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه