استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
استاندار لرستان: هيچ توسعه‌اي بدون امنيت پايدار نيست 1396/07/14
استاندار لرستان: هيچ توسعه‌اي بدون امنيت پايدار نيست
استاندار لرستان گفت: امنيت پايه و اساس تمام فعاليت‌هاست.

 دكتر موسي خادمي در مراسم پياده‌روي خانوادگي عاشورايي با تقدير از حضور نمايندگان و اعضاي كميسيون برنامه و بودجه و گرامي‌داشت هفته نيروي انتظامي اظهار داشت: اهميت نيروي انتظامي به اندازه نقش آن در ايجاد امنيت است.

وي ادامه داد: امنيت مهمترين عامل در توسعه بوده و بدون آن هيچ توسعه‌اي پايدار نيست چراكه امنيت پايه و اساس همه فعاليت‌ها محسوب مي‌شود.

خادمي تصريح كرد: امنيتي كه ما در ايران و خصوصا استان زيباي لرستان كه يكي از امن‌ترين استان‌هاي كشور است؛ داريم مديون تلاش‌ها و رشادت‌هاي اين عزيزان است.

استاندار لرستان بيان داشت: پرسنلي كه اوقات فراغت و رفاه خود و خانواده را براي تامين امنيت مردم صرف مي‌كند و و اين ايام براي قدرداني از آنان ناميده شده كه آن را گرامي مي‌داريم.

وي گفت: اميدواريم خداوند متعال با حفظ اين عزيزان و افزايش اقتدار آنان همچنان امنيت را جاري و ساري بدارد تا در سايه اين امنيت، رفاه و آسايش را براي جامعه به دنبال داشته باشد.

خادمي با اشاره به برگزاري همايش پياده‌روي خانوادگي عاشورايي اظهار داشت: اين مراسم به عنوان نماد ورزش همگاني مهم بوده چراكه اهميت ورزش در نشاط و سلامتي انكارناپذير است.

وي تصريح كرد: اين موضوع در تمام مكان‌ها خصوصا شهر زيباي خرم‌آباد با شرايط جغرافيايي كه دارد به راحتي امكان‌پذير است و مي‌توان ورزش را با تفريح تلفيق كرد.

استاندار لرستان خاطرنشان كرد: لرستان يكي از استان‌هاي زيبا با آب و چشمه‌هاي فراوان، جنگل‌هاي انبوه و آبشارهاي فراوان در كشور است كه مي‌توان از آن به عنوان يكي از بهشت‌هوي گردشگري كشور نام برد.

وي لرستان را استاني زيبا، امن و پر استعداد دانست و گفت: براي همه كساني كه بخواهند در اين استان سرمايه‌گذاري كنند و گردشگراني كه قصد سفر به آن را داشته باشند فرش قرمز پهن خواهيم كرد.

خادمي با بيان اينكه آمادگي حمايت از كارآفرينان را داريم، افزود: همچنين كساني كه بخواهند در حوزه‌هاي گردشگري، صنعتي و كشاورزي فعاليت كنند را مورد حمايت قرار مي‌دهيم.

استاندار لرستان يادآور شد: اين استان داراي استعدادهاي فراواني است و از تمام ايرانيان و كارآفرينان دعوت مي‌كنيم از پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي آن بازديد كنند.

وي گفت: با حمايتي كه دولت و مجموعه نظام از سرمايه‌گذاران مي‌كند به طور قطع توفيقات خوبي براي استان به دست خواهد آمد.

خادمي بيان داشت: اميدوارم با روحيه ولايت‌مداري و شهيدپروري كه مردم استان دارند و حمايت مسئولين به جايگاه شايسته خود بين استان‌هاي كشور است دست يابيم و به آنچه كه درخور مردم براي رفاه و زندگي مطلوب است؛ برسيم.
2 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه