استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير
استاندار: 901 طرح هفته دولت در لرستان به بهره برداري مي رسد 1396/06/07
استاندار: 901 طرح هفته دولت در لرستان به بهره برداري مي رسد
استاندار لرستان گفت: به مناسبت گراميداشت هفته دولت 901 طرح عمراني ، خدماتي با اعتبار هشت هزار و 640 ميليارد ريال در اين استان به بهره برداري مي رسد.

 هوشنگ بازوند در آئين بهره برداري از طرح كتابخانه مركزي دانشگاه لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري و دولت تدبير و اميد در راستاي شتاب به طرح هاي اقتصاد مقاومتي اظهار كرد: در اين راستا سه طرح در دانشگاه لرستان ايجاد شده كه امروز به بهره برداري مي رسد.
بازوند بيان كرد: 14 مركز رشد در دانشگاه لرستان مستقر شده كه در حال تجاري سازي محصولات هستند و دانشگاه لرستان امكانات فراواني در اختيار آنان قرار داده است.
به گفته وي پيشرفت و توسعه استان بدون همكاري دانشگاه با سرعت كم و هزينه بالا مواجه مي شود و دانشگاه قادر به افزايش سرعت رشد و كاهش چالش هاي پيش روي توسعه است.
استاندار لرستان همچنين گفت: نمايشگاه امنيت شبكه آپا جهت كنترل فضاي مجازي و پدافند غير عامل و امنيت شبكه دستگاه هاي اجرايي در اين دانشگاه بهره برداري شده است.
گفتني است كتابخانه مركزي دانشگاه لرستان در قالب سه طرح مركز رشد واحدهاي فناور با همكاري پارك علم و فناوري استان، مركز شتاب دهي آي سي تي و كارآفريني و مركز آپا و آزمايشگاه امنيت شبكه امروز به بهره برداري رسيد.
وي گفت: در راستاي تبديل دانشگاه لرستان به دانشگاه نسل سوم و مهارت آفرين و اقتصاد دانش بنيان سه طرح مركز رشد واحدهاي فناور با همكاري پارك علم و فناوري استان،مركز شتاب دهي آي سي تي و كارآفريني و مركزآپا و آزمايشگاه امنيت شبكه در استان به بهره برداري رسيده است.
استاندار افزود: در مجموع حدود چهار ميليارد ريال جهت بهره برداري اين سه طرح هزينه شده است.

23 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه