استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
معاون استاندار لرستان: متخلفان در شب انتخابات هم بركنار مي‎شوند 1398/09/06
معاون استاندار لرستان: متخلفان در شب انتخابات هم بركنار مي‎شوند

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: مجرياني كه در جريان انتخابات تخلف كنند حتي در شب انتخابات هم بركنار خواهند شد چراكه سلامت، مولفه مهم برگزاري اين رويداد بزرگ است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، محمود ثميني روز چهارشنبه در آيين افتتاح ستاد انتخابات استان و ديدار با فرمانداران افزود: اعلان هاي مكرر و هشدار لازم به دست اندركاران انتخابات داده شده تا اين رويدادمهم، شفاف و قانونمند برگزار شود.

وي با اشاره به اينكه فعاليت ستاد انتخابات دهم آذرماه با ثبت نام نامزدها به صورت رسمي آغاز مي شود اظهار داشت: كميته هاي مالي و پشتيباني، حقوقي،‌امنيتي، اطلاع رساني، فناوري اطلاعات، حراست و استعلامات، و آموزش تشكيل و جلساتي نيز با آنان برگزار شده است.

وي ادامه داد: همه مصمم هستند انتخابات قانونمند، پرشور و بدون حاشيه برگزار شود و با صراحت به همه مجريان اعلام كرده ايم كه چنانچه اصل بي طرفي را رعايت نكنند حتي در شب انتخابات نيز بركنار مي شوند.

مجريان انتخاباتي با هرنگرشي بر مدار قانون حركت كنند

معاون استاندار لرستان همچنين با تاكيد بر برگزاري انتخاباتي به دور از شبهه تصريح كرد: سياست مدير ارشد استان و ستاد انتخابات، ايجاد فضاي پرنشاط و در عين حال سالم انتخاباتي است.

ثميني افزود: مجريان و دست اندركاران انتخابات بايد با هرنگرش سياسي كه دارند بر مدار قانون حركت كنند و خود را در معرض تهمت قرار ندهند چراكه براي ما تفاوتي ندارد چه افرادي به مجلس راه مي يابند.

وي با بيان اينكه دموكراسي مردم سالاري ديني از مسير انتخابات مي گذرد تصريح كرد: انسجام، هماهنگي و فهم مشترك در برگزاري اين رويداد سياسي بسيار مهم است چراكه با فهم يكسان از قانون مي توان اجراي صحيحي داشت.

وي اظهار داشت: بنابر قانون، وزير كشور مي تواند براي نظارت بر حسن انجام انتخابات، بازرساني را به سراسر كشور اعزام كند كه اين هيات هاي بازرسي بازوان توانمندي براي برگزار كنندگان در استان ها و شهرستان ها هستند.

لرستان 9 نماينده در خانه ملت دارد.

2414 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه