استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
استاندار لرستان: ايجاد فضاي آزادانه براي مردم وظيفه ستاد انتخاباتي لرستان است 1398/09/06
استاندار لرستان: ايجاد فضاي آزادانه براي مردم وظيفه ستاد انتخاباتي لرستان است


استاندار لرستان گفت: وظيفه ستاد انتخاباتي استان ايجاد بستر مناسب براي حضور آگاهانه و آزادانه مردم در اين رويداد بزرگ سياسي است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، سيد موسي خادمي روز چهارشنبه در مراسم افتتاح ستاد انتخابات استان افزود: ما براي رفتن فرد خاصي به مجلس احساس دين نداريم بلكه بايد فضاي رقابت و بازي را فراهم كنيم.

وي با تاكيد بر اينكه برنده انتخابات هيچ تفاوتي براي ستاد انتخابات ندارد اظهار داشت:بايد اين رويداد بزرگ را با روحيه بسيجي برگزار و تلاش كنيم چهره آرام و امني از لرستان در ايام انتخابات معرفي شود چرا كه يكي از مولفه هاي مهم سرمايه گذاري  امنيت است و بايد اين مهم را در اخبار فراگير انتخاباتي نهادينه كنيم.

وي تصريح كرد: برخي به دليل سوابق لرستان در انتخابات گذشته، نگراني هايي دارند كه بايد همه تلاش كنيم اين دغدغه به كمترين ميزان برسد و رنگ انتخاباتي استان سفيدتر از هميشه باشد تا آرامش و دوري از تشنج به عنوان يكي از دستاوردهاي مهم اين رويداد براي مردم حاصل شود.

استاندار لرستان با اشاره به اينكه اين استان مردم فرهيخته و فرهنگ غني دارد  گفت: در جريان اغتشاشات اخير, مردم نشان دادند آگاه و مصلحت شناس هستند كه بدون شك در انتخابات نيز مادامي كه به قانون متكي باشيم مشكلي نخواهيم داشت.

خادمي دانستن و عمل به قانون را اولويت اول ستاد انتخابات لرستان دانست و افزود: برخي گمان نكنند انتخابات براي استانداري است بلكه دولت بايد اين رويداد را برگزار كند و تمامي امكانات دولتي در اختيار ستاد انتخابات استان است.

لرستان 9 نماينده در خانه ملت دارد.

6041 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه