استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
معاون استاندار لرستان:  براي مبارزه با موادمخدر بايد از فعاليت جزيره اي پرهيز كرد 1398/09/05
معاون استاندار لرستان: براي مبارزه با موادمخدر بايد از فعاليت جزيره اي پرهيز كرد


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: اقدامات فرهنگي و پيشگيرانه در حوزه مبارزه با مواد مخدر همت جمعي مي‌طلبد و از فعاليت جزيره‎اي دستگاه‎هاي اجرايي بايد پرهيز شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، محمود ثميني روز سه‌شنبه در كارگروه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در سالن جلسات استانداري لرستان اظهار داشت: افراد معتاد مشكلاتي را براي جامعه و خانواده ها به همراه دارند كه باتوجه به امكانات موجود، اقدامات فرهنگي در حوزه مواد يك همت جمعي مي‌طلبد و از فعاليت هاي جزيره اي بايد پرهيز كنيم.

وي افزود: بايد اقدامات حوزه مبارزه با مواد مخدر در سطح جامعه نمايان شود اگر برنامه هاي اين حوزه اثرات واقعي داشته باشد بايد آثار آن را مشاهده كنيم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان، با بيان اينكه پيشگيري واجب تر از درمان است افزود: در صورت كمبود تاثيرات  پيشگيري بايد علت را جويا شويم تا راهكارهاي آن را شناسايي كنيم.

ثميني اظهار داشت: اقدامات خوبي در حوزه مبارزه با مواد مخدر از طريق دستگاههاي اجرايي انجام شده كه اين اقدامات بايد به جامعه منتقل شوند تا از ابتلاي افراد به مواد توسط سوداگران مرگ جلوگيري شود.

وي با تبريك هفته بسيج افزود: امام خميني (ره) با تشكيل بسيج ضامن بيمه مملكت شد و با همراهي مردم در نقاط مختلف كشور و حضور بسيجيان دلاور توانستيم در جنگ تحميلي  در مقابل 46 كشور جهان مقاومت كنيم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: پس از هشت سال جنگ تحميلي يك وجب از خاك مقدس جمهوري اسلامي در اختيار دشمن قرار نگرفت و اگر فرمان توقف توسط امام صادر نمي شد چه بسا رزمندگان پيشرفت هاي بيشتري را انجام مي دادند.

ثميني با اشاره به اينكه تفكر بسيجي همواره مدنظر امام راحل بود اظهار كرد: كشورهاي سوريه و عراق با توطئه استكباري به مرز سقوط پيش مي رفتند كه با تفكر بسيج و سپاه، مردم در قالب بسيج از ممالك خود دفاع كرده و دشمن و داعش را به عقب راندند.

وي بيان كرد: اميدواريم روز به روز شاهد افزايش فرهنگ و تفكر بسيجي به عنوان يادگار امام و مورد تاكيد مقام معظم رهبري شويم چراكه هركجا كارمان گره خورد با حضور بسيج گشايش يافت.
268 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه