استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
امانت‎داري ركن اصلي برگزاري انتخابات است 1398/07/10
امانت‎داري ركن اصلي برگزاري انتخابات است


به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، محمود ثميني روز چهارشنبه در آيين معارفه فرماندار خرم آباد در سالن اجتماعات فرمانداري  با بيان اينكه خدمت رساني به مردم استان از اهميت بالايي برخوردار است افزود:مردمي كه در هشت سال دفاع مقدس و در سخت ترين دوران تحريم و شرايط خاص مشكلات را تحمل كردند سزاوار بهترين ها مي باشند.

وي بيان كرد: در چهل سال گذشته همواره تحت فشار تحريم ها بوده ايم و اكنون به نوعي شديدتر از گذشته شده است اما اين تحريم ها باعث رشد در زمينه هاي مختلف كشور شده است.

وي گفت: باتوجه به سيل اخير در لرستان اقدامات خوبي با مديريت ارشد استان و همكاري ديگر دستگاه هاي اجرايي انجام شد كه اميدواريم تلاش ها براي بازسازي و بهسازي مناطق سيلزده ادامه يابد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان ادامه داد: گرچه خسارات در لرستان با اعتبارات اختصاص يافته همخواني ندارد اما شاهد كلنگ زني 111پروژه تامين اعتبار هستيم.

ثميني افزود: مردم شايسته خدمت و احترام هستند بايد شرايط را براي پاسخگويي مناسب به آنها فراهم كنيم و در صورت ايجاد زمينه نارضايتي مردم و بي تدبيري مديران، موجب رنجش آنان خواهيم شد.

وي ادامه داد: مجريان انتخابات استان بايد با استفاده از تمام توان و ظرفيت تمامي نهادها، در جهت برنامه ريزي مناسب براي برگزاري انتخابات، مقدمات قانونمند و با نشاط را فراهم كنند.

وي اظهار داشت: امانتداري ركن اصلي برگزاري انتخابات است و با برگزاري انتخابات سالم در جذب مردم به نظام تلاش خواهيم كرد.

 معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت اضافه كرد: بايد بستري فراهم شود تا همه مردم احساس آرامش كنند و مديران با سلايق مختلف نيز بي طرفانه در اجراي انتخابات همكاري نمايند.


ثميني بيان كرد: هيات نظارت بي طرفانه بر انتخابات نظارت خواهد كرد و مردم با حضور قانونمند و حداكثري خود در اين رويداد دغدغه اي براي اعلام نتايج آرا و سلامت آن نداشته باشند.

وي افزود: امنيت سرمايه گذاري در استان فراهم است و لرستان آمادگي پذيرش سرمايه گذاري در زمينه هاي مختلف را دارد.

با حكم استاندار لرستان، جعفر طولابي به عنوان سرپرست فرماندار جديد خرمآباد معرفي شد.

وي سابقه مديركلي سياسي و انتخابات استانداري و فرمانداري دلفان را در كارنامه خود دارد.

21 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه