استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
استاندار لرستان: وزارت راه نمره قابل قبولي در سيل استان گرفت 1398/05/19
استاندار لرستان: وزارت راه نمره قابل قبولي در سيل استان گرفت

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيدموسي خادمي در آيين بهره‌برداري و آغاز پروژه‌هاي حوزه راه استان كه با حضور وزير راه و شهرسازي برگزار شد، اظهار كرد: با وجود مسائل و تنگناهايي كه در اين سال‌ها داشته‌ايم وزارت راه فعاليت‌هاي خوبي انجام داده كه جاي تقدير دارد.

وي با اشاره به مراسم امروز بيان كرد: اين جلسه داراي دو رويكرد بوده كه يكي معطوف به گذشته و افتخار‌آفريني آن زمان است و ديگري به شجاعت و ايثارگري‌هايي كه انجام مي‌شود؛ ارتباط دارد.

دكتر خادمي به حادثه سيل اخير استان نيز اشاره كرد و با بيان اينكه از همان ابتدا شخص وزير در محل حضور داشته و ارتباط اين مناطق ميسر شد، افزود: وزارت راه با حضور جهادي خود در كمترين زمان ممكن راه ارتباطي مناطق سيل‌زده را برقرار كرد.

استاندار لرستان بيان كرد: طي چند سال اخير سيستم اداري كشور به جمود و بي‌تحركي محكوم شده بود كه ما در اين حادثه خلاف آن را شاهد بوديم و با وزارت راه به موقع، چابك و سريع حركت كردن را ديديم.

وي با بيان اينكه بايد اين فعاليت‌ها مستندسازي شوند و برقراري راه ارتباطي 700 روستا با حداقل امكانات كار راحتي نيست، افزود: در گام بعدي برقراري ارتباط راه پلدختر و ساخت و نصب نزديك به يك كيلومتر پل‌ مدنظر قرار گرفت كه در فاصله كم ارتباط خيلي از روستاها برقرار شد.

دكتر خادمي تاكيد كرد: نيازمند مستندسازي در اين رابطه هستيم و بايد به مردم بگوييم كه مي‌توانيم كارها را انجام دهيم.

استاندار لرستان با بيان اينكه در بحث پلدختر نمره قابل قبولي را مي‌توان به حوزه راه و شهرسازي داد، اضافه كرد: همچنين براي تامين زمين اين موضوع به سرعت در دستور كار قرار گرفت و ساخت و ساز شروع شد كه ارزشمند است.

وي با اشاره به اينكه علي‌رغم اين فعاليت‌ها خيلي از كارها باقي مانده و بايد به صورت برنامه بلندمدت انجام دهيم، اضافه كرد: در همين راستا بايد سرعت كار را بالا برد و مدت زمان انجام روند تشريفات كم شود؛ همچنين منابع جديد مالي پيگيري شود تا كار را آغاز كنيم.

دكتر خادمي بيان كرد: قطعا مردم اين زحمات را مي‌بينند اما به دليل حجم بالاي خسارات اين اقدامات خود را نشان نمي‌دهند براي همين بايد برجسته شوند.

استاندار لرستان اظهار كرد: پيشنهاد مي‌شود جلسه بزرگتري با حضور مسئولان كشوري برگزار شود و از زحمات اين افراد تشكر شود چراكه كار بزرگ و سنگيني است كه در استان انجام شد.
41 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه