استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
استاندار لرستان: براي هر حوزه انتخاباتي راهبردي ويژه تنظيم شود 1398/05/19
استاندار لرستان: براي هر حوزه انتخاباتي راهبردي ويژه تنظيم شود

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در جلسه با فرماندهان انتظامي استان از عملكرد آنان تقدير كرد و ادامه داد: علي‌رغم سختي‌ها و مشكلاتي كه در خصوص زيرساخت‌ها وجود دارد امنيت قابل قبولي در سطح استان برقرار است و لرستان يكي از استان‌هاي امن كشور شناخته مي‌شود.

وي با بيان اينكه اين شرايط جز با تلاش‌ها و از خودگذشتگي نيروهاي انتظامي ميسر نمي‌شد، افزود: اين جان‌فشاني‌ها جاي تقدير داشته و قطعا كار سختي داريد.

دكتر خادمي با اشاره به اينكه از ابتداي سال جاري با وقوع سيل مشكلات زيادي براي استان به وجود آمد، ادامه داد: اين واقعه خسارات سنگيني را به تمام ابعاد اقتصادي، سياسي و... وارد آورد و بخش عمده‌اي از مردم و استان را درگير كرد.

استاندار لرستان در ادامه با بيان اينكه سيل پديده‌اي تك بعدي نبود و بخش عمده‌اي از مشكلات حاضر مربوط به آن است، اضافه كرد: البته از طرفي به خاطر وقوع بارش‌هاي خوبي كه داشتيم شاهد آباداني‌هايي در بعضي مناطق بوديم كه جاي شكر دارد.

وي از كاهش آمار تيراندازي‌ها خبر داد و گفت: براي اين امر نيروي انتظامي كار سختي را انجام داده كه جاي قدرداني دارد.

دكتر خادمي با يادآوري اينكه قرار است امسال موضوع انتخابات را داشته باشيم، ادامه داد: ما به لحاظ نوع فرهنگ انتخابات جزو استان‌هاي ويژه هستيم و در اين رابطه سخت‌ترين شرايط را خواهيم داشت.

مدير ارشد لرستان به كمبود امكانات و تجهيزات اشاره كرد و افزود: امكانات ما متناسب با نيازهاي استان نيست و در اين رابطه پيگيري‌هاي زيادي به عمل آمده است اما همه آنچه را كه مي‌خواهيم نمي‌توانيم فراهم كنيم بنابراين بايد با از خودگذشتگي و ايثار موضوع را مديريت كرد.

وي با تاكيد بر اينكه بايد راه‌حل‌ها را عملياتي و تا سطح شعبه‌ها پيش برد، اظهار كرد: با توجه به نگاه‌هاي خوبي كه وجود دارد پيش‌بيني مي‌كنيم مي‌توان موضوع را مديريت كرد.

دكتر خادمي بيان كرد: بايد براي هر حوزه انتخابيه و شهرستان راهبرد، سياست و سناريويي را تنظيم كنيم تا در زمان انتخابات با مشكل مواجه نشويم؛ در اين رابطه نيز به همكاري تمامي عناصر نظام و مردم نياز است.

استاندار لرستان تصريح كرد: همكاري اعضاي شوراي تامين در استان و شهرستان‌ها بايد از نوع خاصي باشد و اگر تعامل خوبي بين آنها نباشد قطعا اختلالاتي پيش خواهد آمد.

دكتر خادمي گفت: در اين بازه زماني محدود بايد كسري‌ها را تا حد ممكن برطرف كرد و از همين ابتدا بي‌طرفي خودمان را نشان دهيم.

وي با بيان اينكه نبايد راي مردم با دخالت نظر ديگري در صندوق انداخته شود، اضافه كرد: اگر اين انتخابات را به خوبي مديريت كنيم مردم هم خواهند پذيرفت.
57 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه