استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
1398/04/30
رئيس مركز توسعه دولت الكترونيك وزارت كشور: در برآورد خسارات سيل به روش‌هاي سنتي بسنده نشود


به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، امير شجاعان در جلسه ستاد بازسازي و نوسازي استان اظهار كرد: نبايد به استفاده از روش‌هاي سنتي بسنده كرد و به همين منظور از ظرفيت‌هاي پژوهشگاه قضايي در بررسي پرونده‌هاي خسارتي استفاده شده است.

وي افزود: بايد اطلاعات دريافتي از سيل‌زدگان را با نقشه‌هاي موجود كنترل داده و تطبيق مي‌كرديم كه پژوهشگاه در اين راستا كمك‌هاي بسياري ارائه كرده است.

شجاعان ادامه داد: در برخي موارد تفاوت ميان پرونده‌هاي تشكيل شده و بررسي‌هاي پژوهشگاه بيش از 50 درصد بود و در پلدختر نيز از يك‌هزار و 109 پرونده، 895 مورد خارج از حريم شهرستان بوده كه اين نقص توسط پژوهشگاه يافت شد.

رئيس مركز توسعه دولت الكترونيك وزارت كشور و رئيس كميته فناري اطلاعات قرارگاه بازسازي و نوسازي سيل با تاكيد بر آسيب شناسي دلايل اين نقصان‌ها گفت: پرونده‌ها حذف نشده بلكه براي بررسي بيشتر و اصلاح به استان بازگشت داده شد چراكه اين اقدامات بعدها به عنوان اسناد مالي بررسي مي شود و بايد شفاف باشند.


گفتني است سيل فروردين 98 بيش از 1,500 ميليارد تومان به زيرساخت هاي كشاورزي لرستان وارد كرد و 8,500 ميليارد تومان نيز به ساير بخش هاي استان خسارت زد.

ويرايش Edit this article.

57 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه