استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
ابتكار مطرح كرد: عزم جدي دولت براي جبران خسارات سيل 1398/01/21
ابتكار مطرح كرد: عزم جدي دولت براي جبران خسارات سيل

ابتكار مطرح كرد: عزم جدي دولت براي جبران خسارات سيل

معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت امدادرساني و بازسازي زيرساخت‌ها بعد از سيل را به خوبي انجام داده است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، معصومه ابتكار روز سه شنبه در بازيد از مناطق سيل‌زده پلدختر اظهار كرد: اگرچه ممكن است اجرايي شدن مصوبات مناطق سيل‌زده زمان‌بر باشد اما دولت تصميم جدي در راستاي استمهال وام‌ها و جبران خسارات وارده به مردم اين مناطق دارد.

وي بيان كرد: هدف از اين سفر ارزيابي اقدامات، كمك به بخش غيردولتي و سازمان‌هاي مردم نهاد فعال در راستاي تهيه اقلام، پشتيباني و ارائه كمك‌هاي امدادي است.

ابتكار با بيان اينكه مديريت آسيب‌هاي رواني بعد از سيل به ويژه مسئله تاب آوري در سطح كشور بسيار مهم است، ادامه داد: آمادگي اجراي دوباره آن به صورت گسترده در سطح استان وجود دارد.

معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده بيان كرد: جوامع آسيب ديده را بايد نسبت به شرايط و مسائل موجود براي رفتارهاي درست آموزش داد.

وي به مسائل خاص زنان، مشكلات و نيازهاي خاص زنان نيز اشاره كرد و گفت: طي سفر به لرستان جلسه‌اي در اين زمينه با مسئولان مربوطه برگزار شد.

ابتكار اضافه كرد: دولت امدادرساني و بازسازي زيرساخت‌ها پس از سيل را به خوبي انجام داده اما مشكلات زياد بوده و هماهنگي بين بخشي دستگاه‌هاي اجرايي و مديريت مشترك بسيار مهم است.

معاون رئيس جمهور به تلاش‌هاي انجام شده در اين زمينه اشاره كرد و گفت: اطلاع رساني اقدامات انجام شده به مردم بسيار مهم است.

23 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه