استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
‍ ‍ افتتاح سه طرح مهم عمراني و اقتصادي در بروجرد 1397/11/21
‍ ‍ افتتاح سه طرح مهم عمراني و اقتصادي در بروجرد

استاندار لرستان از افتتاح سه طرح مهم اقتصادي و عمراني در بروجرد خبر داد.

‍ به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در دهمين روز از دهه مبارك فجر در سفر به بروجرد بمنظور افتتاح برخي از پروژه‌هاي اين شهرستان اظهار كرد: امروز ميزبان دكتر منصور غلامي وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري بوديم و سه پروژه مهم عمراني و اقتصادي در اين شهرستان افتتاح شد.

وي ادامه داد: يكي از اين پروژه‌ها افتتاح 14 طرح گازرساني به روستاهاي بروجرد بود كه به بهره‌برداري رسيد.

استاندار لرستان بيان كرد: دومين پروژه افتتاحي در بروجرد مركز تشخيص پزشكي هسته اي بود كه با مشاركت بخش خصوصي در بيمارستان شهيد چمران اين شهر با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد ريال راه اندازي شد.

دكتر خادمي گفت: ديگر پروژه‌اي كه امروز با حضور وزير محترم علوم افتتاح شد سراي دانشجويي دانشگاه آيت الله بروجردي بود كه اين خوابگاه به مساحت 4 هزار و 700 مترمربع با اعتباري بالغ بر 54 ميليارد ريال احداث شده است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود اظهار كرد: در ادامه بحث گرامي‌داشت دهه فجر در روستاي طالقان از توابع خرم‌آباد يك مجموعه ورزشي با 1800 متر زيربنا با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 500 ميليون تومان به بهره برداري رسيد.

استاندار لرستان ابراز اميدواري كرد كه مردم و جوانان منطقه بتوانند از اين امكانات ورزشي در مسير سلامت روح و جسم و ورود به رقابت‌هاي ملي و بين‌المللي استفاده كنند.

7 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه