استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
/img/NoImage.jpg 1397/10/19
‍ ‍ معاون استاندار لرستان خبر داد: جذب 100 درصدي اعتبارات تسهيلات مناطق محروم در لرستان
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان گودرز اميري روز چهارشنبه در جلسه بررسي مشكلات اقتصادي شهرستانهاي سلسله و دلفان كه با حضور نماينده مردم اين شهرستان‌ها برگزار شد بيان كرد: در استان لرستان تمامي نمايندگان از تمام ظرفيت خود  در جهت توسعه استان و  حمايت از دولت  استفاده مي‌كنند.
وي در ادامه گريزي نيز به وضعيت پرداخت تسهيلات در استان زد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌هاي صورت گرفته شاهد پرداخت تسهيلات مناسبي در حوزه‌هاي مختلف در استان هستيم به عنوان نمونه در حوزه تسهيلات اشتغال فراگير از 220 ميليارد تومان سهم 110 ميليارد تومان جذب شده و منتظر اعلام بخش دوم پرداخت تسهيلات هستيم.
اين مسئول بيان كرد: همچنين در حوزه پرداخت تسهيلات به مناطق محروم استان لرستان 40 ميليارد تومان سهم داشت با توجه به جذب 100 درصدي اين اعتبارات توانستيم 25 ميليارد تومان ديگر جذب كنيم.
معاون استاندار لرستان در ادامه با اشاره به آخرين وضعيت پرداخت تسهيلات رونق توليد در لرستان نيز افزود: سهم كلي در نظر گرفته براي استان لرستان در حوزه تسهيلات رونق توليد حدود 800 ميليارد تومان است كه تاكنون 360 ميليارد تومان تسهيلات به بانك‌ها معرفي شده و بخشي از اين ميزان پرداخت شده و مابقي نيز در دستور كار قرار دارند.
9 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه