استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
استاندار لرستان: در دلفان مدل نوين اشتغال پياده‌سازي مي‌شود 1397/10/18
استاندار لرستان: در دلفان مدل نوين اشتغال پياده‌سازي مي‌شود

استاندار لرستان گفت: فعاليت‌هاي توسعه‌اي شهرستان دلفان تحت سيستم مديريتي واحد پيگيري مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيدموسي خادمي در بازديد از شهرستان دلفان كه با حضور دكتر مخبر رييس ستاد اجرايي فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد، اظهار كرد: بنياد بركت در تمامي كشور و مخصوصا لرستان اقدامات ارزنده‌اي انجام داده كه جاي تقدير دارد.

وي با بيان اينكه در حوزه اشتغال مدل نويني ارائه شده است، افزود: اين الگو مي‌تواند بخش عمده‌اي از اشتغال را حل كند و حداقل مي‌توانيم به عنوان الگوي نظري در دستور كار قرار دهيم.

دكتر خادمي خاطرنشان كرد: طي سال‌هاي اخير در كشور موضوعي مطرح شده و به جاي كارهاي بخشي كه انجام مي‌دهيم و نتوانستيم توسعه لازم را داشته باشيم؛ به صورت منطقه‌اي طرح را پيگيري مي‌كنيم.

استاندار لرستان بيان كرد: به نظر مي‌رسد كه روش بخشي نمي‌تواند جوابگو باشد و براي همين مدل جديدي شروع شده كه طبق آن يك منطقه را به طور كامل مديريت كرده و تمامي مسائل را تحت راهبري واحد قرار مي‌دهيم.

وي بيان كرد: طبق مطالعه‌اي كه شده بود قرار شد از مناطق محروم طرح را آغاز كنيم كه چند شهرستان محروم در كشور انتخاب و كوهدشت و دلفان نيز مشمول اين پروژه شدند.

استاندار لرستان بيان كرد: وزارت كشور شهرستان دلفان را انتخاب كرده و مطالعات آن به طور كامل انجام شده است. همچنين مشاور، انتخاب و وي تمامي مسائل توسعه‌اي را بررسي مي‌كند.

وي اظهار كرد: اگر كار را فرمانداري يا استانداري انجام دهد قطعا گرفتار بروكراسي اداري خواهد شد و مشكل ايجاد مي‌شود بنابراين تصميم گرفته شد تا ستاد اجرايي فرمان امام(ره) آن را انجام دهد.

دكتر خادمي با بيان اينكه اقدامات اوليه انجام شده است، ادامه داد: ستاد اجرايي فرمان امام، راهبري طرح را به عهده گرفته و تمامي فعاليت‌هاي توسعه‌اي در اين منطقه تحت سيستم مديريتي واحدي در قالب طرح مشاور انجام خواهد شد.

استاندار لرستان گفت: اميدواريم اين طرح با موفقيت انجام شده و به عنوان يك مدل در جاهاي ديگر نيز اجرايي شود.


14 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه