استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم تقويت جمعيت هلال‌احمر 1397/02/24
استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم تقويت جمعيت هلال‌احمر
استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم تقويت جمعيت هلال‌احمر
استاندار لرستان عملكرد هلال‌احمر استان را مطلوب عنوان كرد.
دكتر سيدموسي خادمي در جلسه با مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان به مناسبت روز هلال‌احمر ضمن تبريك اين روز اظهار كرد: سال گذشته سالي پر حادثه بود كه در تمامي اين حوادث هلال‌احمر نقش اول و بيشترين مسئوليت را بر عهده داشت.
وي با بيان اينكه اين جمعيت در حد توان خود موفق عمل كرده است، افزود: اميدواريم همت و تلاش آنان ادامه داشته و در اين زمينه موفق باشند.
دكتر خادمي با اشاره به حوادثي مانند اشترانكوه و زلزله كرمانشاه گفت: در اين اتفاقات جمعيت هلال‌احمر استان اقدامات خوبي انجام داد.
مدير ارشد لرستان امدادرساني را كار شريفي عنوان كرد كه انحصاري در آن وجود ندارد و ادامه داد: همه در مقابل انسان‌ها و تمامي موجودات زنده مسئول بوده و بدون توجه به نژاد، رنگ پوست و دين و فرهنگ همديگر در قبال هم وظيفه داريم كه جمعيت هلال‌احمر استان تابحال در اين رابطه خوب عمل كرده است.
وي با بيان اينكه با توجهي كه نظام به اين جمعيت دارد اميدواريم اين حوزه تقويت شود، اضافه كرد: كشور ما حادثه‌خيز است و براي همين اين سازوكار را بايد تقويت كنيم تا به خوبي مسئوليت خود را انجام دهند.
دكتر خادمي بخشي از كارهاي امدادي را به جسارت و قدرت ريسك وابسته دانست و گفت: بخشي از كمك‌ها و حمايت‌هايي كه در استان مي‌توان از اين جمعيت داشت را انجام خواهيم داد؛ در توزيع اعتبارات حوزه اعتباري آن استاني ديده نشده است و اگر بتوان از رديف‌هاي متفرقه مانند بحران كمك كرد تلاش مي‌كنيم كه حمايت شوند.
1 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه