استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم حفظ آرامش در آموزش و پرورش 1397/02/23
استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم حفظ آرامش در آموزش و پرورش

استاندار لرستان گفت: هيچكس حق ندارد آموزش و پرورش را دچار مشكل كند.

دكتر سيد موسي خادمي در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان ضمن تبريك انتصاب مديركل جديد آموزش و پرورش بيان كرد: اميدواريم مديركل جديد بتواند اهداف و وظايف حوزه آموزش و پرورش را با تدبير و سوابق خوبي كه دارد، تحقق ببخشد.

وي با بيان اينكه آقاي زيني‌وند بايد بتواند آنچه كه در حوزه مهم و اثرگذار آموزش و پرورش نياز است را اجرا كند، افزود: مديران قبلي اين دستگاه نيز منشا خدمات و اثرات خوبي بودند كه از زحمات آنان كمال تشكر و تقدير را داريم.

دكتر خادمي ادامه داد: اميدواريم بتوانيم آموزش و پرورش را به سمت وظيفه اصلي خود كه تعليم و تربيت است سوق دهيم و از آنچه كه وظيفه آن نيست دور كنيم.

استاندار لرستان با بيان اينكه آموزش و پرورش ميدان رقابت افراد و چهره‌هاي سياسي نيست، گفت: اين سازمان جوانان و نونهالان ما را در اختيار داشته و بايد به بهترين نحو ممكن آنان را تربيت كند.

مدير ارشد استان با تاكيد بر اينكه هيچكس حق ندارد آموزش و پرورش را دچار مشكل كرده و يا در انجام وظايفش براي آن مانع ايجاد كند، اظهار كرد: اميدواريم با مديريت جديد آرامش به طور كامل به آن برگردد و ديگر التهابي وجود نداشته باشد.

وي تصريح كرد: جوانان ما بايد تنها به فكر تحصيل، آموزش و تربيت بوده و دغدغه ديگري را نداشته باشند.

دكتر خادمي آرامش را در آموزش و پرورش بيشتر از هر زماني طي اين روزها ضروري دانست و افزود: با توجه به نزديكي فصل امتحانات، بايد همه كمك كنند تا آرامش در آموزش و پرورش برقرار شود.

استاندار لرستان ادامه داد: بايد كمك كنيم مديريت جديد وظايف خود را با كيفيت بهتري انجام دهد چراكه تاثير آن در تربيت جوانان و نونهالان ما نمود پيدا مي‌كند.

لازم به ذكر است در اين جلسه دكتر خادمي از تيم كشتي آزاد دانش‌آموزي لرستان كه در مسابقات جهاني مراكش قهرمان جهان شد تجليل به عمل آورد.

0 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه