استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان از ساماندهي بام استان خبر داد. 1397/02/22
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان از ساماندهي بام استان خبر داد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان از ساماندهي بام استان خبر داد.

 

گودرز اميري در مراسم نكوداشت روز خرم‌آباد كه در سالن شهيد چاغروند مجموعه ورزشي تختي برگزار شد، گفت: لرستان و به‌ويژه خرم‌آباد مثل بهشت مي‌ماند و اين شهر گنجيه آثار فاخر تاريخي، فرهنگي و هنري است.

وي اضافه كرد: پتانسيل‌ها و توانمندي‌هاي خرم‌آباد بسيار زياد است و بايد از طريق رسانه‌ها اين موارد به تصوير كشيده و به سمع و نظر همگان برسد.

اميري در ادامه گفت: رشادت‌هاي لرستاني‌ها در دفاع مقدس فراموش نشدني است و به لحاظ توانمندي انساني نيز اين استان شرايط خوبي دارد.

وي به تلاش استاندار لرستان براي آزادسازي حريم قلعه فلك‌الافلاك اشاره كرد و افزود: امسال با كارهايي كه صورت گرفت تعداد گردشگران نسبت به سال گذشته قابل قياس نبود و همين نشان مي‌دهد كه پتانسيل استان و به‌ويژه خرم‌آباد در بحث گردشگري بسيار زياد است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري لرستان در ادامه از ساماندهي رودخانه خرم‌آباد خبر داد و تصريح كرد: در اين راستا دو پل دائمي نيز در اين رودخانه احداث مي‌شود.

وي با بيان اينكه استاندار مديري برنامه محور است، اضافه كرد: ساماندهي بام لرستان هم در دستور كار است و به زودي اين كار شروع خواهد شد.

به گزارش ايسنا، در اين مراسم از تمبر هفته نكوداشت خرم‌آباد رونمايي شد و همچنين كليد اين شهر به حاج صادق دارايي‌زاده كه پلي به همين نام سال‌ها پيش ساخته و امسال صدمين سال تولدش است، اهدا شد.


16 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه