هسته گزینش
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه گزينش كشور : كيفيت عملكرد و حضور افراد در شبكه‌هاي اجتماعي يكي از معيارهاي گزينش افراد است
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه گزينش كشور :  كيفيت عملكرد و حضور افراد در شبكه‌هاي اجتماعي يكي از معيارهاي گزينش افراد است همايش گزينشگران لرستان
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه گزينش كشور :
كيفيت عملكرد و حضور افراد در شبكه‌هاي اجتماعي يكي از معيارهاي گزينش افراد است

معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه هئيت عالي گزينش كشور گفت: كيفيت عماكرد و نحوه فعاليت ها وحضور افراد در شبكه‌هاي اجتماعي در گزينش افراد مهم و موثر است.
حجت الاسلام لطف‌الله ثقفي ظهر شنبه در همايش گزينش‌گران استان لرستان افزود: نقش فيلترينگ گزينش بايد دقيق باشد و مصاحبه‌هاي صورت گرفته توسط مصاحبه‌گران بايد به روز باشند.
حجت الاسلام ثقفي با اشاره به اينكه در روز سه ميليارد مطلب در ايميل رد و بدل مي‌شود تاكيد كرد: گزينش گروه‌ها بايد موضوع حضور افراد در شبكه‌هاي اجتماعي را در گزينش‌هاي خود لحاظ كنند.
وي اظهار كرد: گزينش بحثي اعتقادي بوده كه انجام آن دشوار و مشكل است و مطابق آموزه‌هاي ديني بهترين كارها كاري است كه انجام آن دشوارتر باشد.
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه هئيت عالي گزينش كشور تصريح كرد: براي جذب افراد گزينش‌گر بايد اولويت با كساني باشد كه به صورت قراردادي در اين حوزه سال‌ها فعاليت كرده‌اند و اين افراد تبديل وضعيت شوند.
وي افزود: گزينش بايد قوي، خردمند، تخصص محور و دانش بنيان باشد و داشتن تعهد به نظام و اسلام اصل اوليه گزينش است.
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه هئيت عالي گزينش كشور اظهار كرد: لازم است در هر استان و با بهره‌گيري از نظر نخبگان گزينش فرمي طراحي شده كه مطابق آن افراد محقق، مصاحبه‌گر و گزينش‌گر برتر و قوي شناسايي و تقدير شوند.
حجت الاسلام ثقفي افزود: كار گزينش و مصاحبه بايد دقيق بوده و نبايد سمبل كاري در آن باشد.
وي تصريح كرد: بحث گزينش از دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري بوده و در اين خصوص تاكيداتي مبني بر تقويت گزينش‌ها و توانمندسازي آنها از نظر تخصصي و معنوي بيان كرده‌اند.
معاون نظارت و ارزشيابي عملكرد دبيرخانه هئيت عالي گزينش كشور با تاكيد بر اينكه امروز رهبر انقلاب به امر نفوذ تاكيد فراوان دارند تصريح كرد: منظور از نفوذ لشگركشي دشمن به كشور نيست بلكه وجود نيروهاي بي‌تفاوت و ضعيف در كشور باعث نفوذ دشمن مي‌شود.
وي افزود: گاهي گزينش‌گر و يا هسته هاي گزينش بر اساس معيارها و ضوابط قانوني كه وجود دارد نمي‌تواند شخصي را بپذيرند ولي به اين نتيجه رسيده است كه هيئت مركزي مي‌تواند براي قبول صلاحيت اين فرد او را كمك كند لذا مي توانند اين موضوع را با مقام مافوق و با هيئت مركزي در ميان بگذارد.
منبع خبر: خبرگزاري ايلنا _ خرم آباد
1394/10/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal