دفتر استاندار
1397/11/12
‍ استاندار لرستان: حمايت‎هاي مردم از نظام وظيفه ما را سنگين‎تر مي‎كند ‍ استاندار لرستان:  حمايت‎هاي مردم از نظام وظيفه ما را سنگين‎تر مي‎كند
استاندار لرستان گفت: حمايت‎هاي مردم از نظام وظيفه ما را سنگين‎تر مي‎كند.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در جشنواره آدم برفي كه در روستاي فرسش اليگودرز برگزار شد با تبريك ايام‎الله دهه فجر، اظهار كرد: امروز روز ورود امام خميني(ره) بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي به ميهن است كه آن را به تمامي ايرانيان تبريك مي‎گوييم.
وي با بيان اينكه حمايت‎هاي مردم از جمهوري اسلامي و نظام وظيفه ما را سنگين‎تر مي‎كند، افزود: اميدواريم بتوانيم هر آنچه كه در توان داريم به آنان خدمت بكنيم.
خادمي با تقدير از نماينده اليگودرز در مجلس شوراي اسلامي بيان كرد: وي تمامي موارد مربوط به شهرستان را به صورت جدي پيگيري مي‎كند و خدمات خوبي نيز انجام داده است.
استاندار لرستان به تشكيل شوراي برنامه ريزي در مناطق محروم اشاره كرد و گفت: در آينده‎اي نزديك در بربرود شرقي نيز اين جلسه برگزار مي‎شود و از قبل مشكلات بررسي خواهند شد كه اميدواريم بتوانيم مصوبات خوبي براي اجرايي كردن داشته باشيم.
وي با بيان اينكه پيست فرسش اگر به نتيجه برسد از برف كه مزيت نسبي است به عنوان ظرفيت گردشگري و برگزاري ورزش‎هاي زمستاني استفاده مي‎شود، افزود: اين كار شروع خوبي است و باعث رونق منطقه نيز خواهد شد.
تعداد بازدید : 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal