شورای فرهنگی استانداری
اخبار
1397/10/18
مديران همه امكانات خود را براي تحقق مفاد پيام مقام معظم رهبري به بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز بكار گيرند. مديران همه امكانات خود را براي تحقق مفاد پيام مقام معظم رهبري به بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز بكار گيرند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع و رييس شوراي فرهنگي استانداري طي مكاتبه اي خطاب به اعضاي شوراي اداري استان خواستار برنامه ريزي مديران براي تحقق و اجرايي نمودن مطالبات و منويات مقام معظم رهبري با توجه به پيام ايشان به بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز شد.

متن مكاتبه رييس شوراي فرهنگي استانداري بدين شرح مي باشد.

اعضاي محترم شوراي اداري استان

سلام عليكم

   با احترام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات، به پيوست نامه شماره 185112 مورخ 09/10/97 وزير محترم كشور منضم به پيام مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) به بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز ارسال مي گردد. با عنايت به تاكيدات معظم له و همچنين اهميت و فضيلت اين فريضه مهم الهي، شايسته است ترتيبي اتخاذ نماييد تا با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات براي تحقق و اجرايي نمودن مطالبات و منويات مقام معظم رهبري برنامه ريزي لازم انجام و انشالله شاهد اقامه هر چه باشكوهتر اين فريضه مهم در سطح ادارات و جامعه باشيم. ضمنا گزارش اقدامات انجام گرفته در اينخصوص؛ حداكثر تا پايان ماه جاري به دبيرخانه شوراي فرهنگي استانداري ارسال گردد.

11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal