شورای فرهنگی استانداری
به منظور برگزاري هر چه با شكوه نماز جماعت در ادارات از برگزاري و يا تداوم جلسات كاري در وقت فضيلت نماز اجتناب گردد.
 به منظور برگزاري هر چه با شكوه نماز جماعت در ادارات از برگزاري و يا تداوم جلسات كاري در وقت فضيلت نماز اجتناب  گردد. به منظور برگزاري هر چه با شكوه نماز جماعت در ادارات از برگزاري و يا تداوم جلسات كاري در وقت فضيلت نماز اجتناب گردد.

 به منظور برگزاري هر چه با شكوه نماز جماعت در ادارات از برگزاري و يا تداوم جلسات كاري در وقت فضيلت نماز اجتناب  گردد.


 معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع و رييس شوراي فرهنگي استانداري طي مكاتبه اي خطاب به اعضاي شوراي اداري استان خواستار اجتناب از برگزاري و يا تداوم جلسات در وقت فضيلت نماز شد.

متن مكاتبه رييس شوراي فرهنگي استانداري بدين شرح مي باشد.

اعضاي محترم شوراي اداري استان

 سلام عليكم

 با احترام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات، بي ترديد جايگاه، اهميت و فضيلت اقامه نماز اول وقت، اين فريضه الهي با تمام ابعاد و ويژگي هاي آدابي و معرفتي به عنوان اصلي ترين اعمال عبادي مومنين در دستور كار صالحان قرار داده است. نخستين و مهمترين وظيفه اي كه در قبال اين حكم الهي بر حاكمان اسلامي مترتب است اين است كه بستر لازم براي انجام اين فريضه را فراهم و نسبت به رفع موانع تضييع آن مبادرت گردد. بنابراين مديران كل محترم دستگاه هاي اجرايي و دست اندركاران امور فرهنگي؛ شايسته است ترتيبي اتخاذ نمايند به منظور برگزاري هر چه با شكوه نماز جماعت در وقت فضيلت نماز از برگزاري و يا تداوم جلسات كاري اجتناب و با حضور خود و كاركنان تحت مجموعه در نماز جماعت، شاهد اقامه هرچه باشكوهتر اين فريضه الهي باشيم. شايان ذكر است به استناد برنامه هاي مصوب سازمان تبليغات اسلامي كشور در زمينه "ترويج و توسعه فرهنگ نماز" اختصاص زمان قانوني نماز در وقت فضيلت 20 دقيقه جهت اقامه نماز مي باشد.

1397/10/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal