فرمانداری شهرستان رومشکان
اخبار
1397/05/04
برگزاري جلسه كارگروه اشتغال شهرستان رومشكان با محوريت طرح آسمان بنياد بركت برگزاري جلسه كارگروه اشتغال شهرستان رومشكان با محوريت طرح آسمان بنياد بركت

در اين جلسه كه با حضور نماينده بنياد بركت در محل فرمانداري برگزار شد، درمنان فرماندار رومشكان ضمن تأكيد بر مشاركت و همكاري اعضاي كارگروه اشتغال در اجراي طرح آسمان، خطاب به مديران ادارات و نهادهاي دولتي گفت : مديران دستگاههاي اجرايي بايد بدانند كه اصل مردم هستند و در شرايط حساس كنوني بايد با جسارت، تلاش شبانه روزي و كار جهادي همه همت خود را در راستاي خدمات رساني مطلوب و شايسته بكار گيرند.

 

وي ادامه داد: شايسته يك مدير انقلابي نيست كه منفعلانه عمل كند بلكه بايد با عملكرد خود روحيه نشاط و اميدواري را به جامعه تزريق كند و در اين راستا مسئولين موظفند صادقانه اقدامات و خدمات انجام شده را به سمع و نظر مردم برسانند تا در جريان روند اجراي امور قرار گيرند.

 

درمنان يكي از وظايف اصلي مجريان طرح آسمان را آماده سازي افراد جوياي كار جهت كسب دانش و مهارت برشمرد و افزود: افراد تسهيل گر به عنوان افراد توانمند محلي و آشنا با جنبه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي مناطق هدف، مي توانند با رويكرد علمي در فرايند اشتغال نقش مهمي داشته باشند.

 

وي در ادامه گفت : طرح آسمان در بحث توانمند سازي اجتماعي افراد متقاضي شغل، از طريق آموزش و افزايش روحيه خودباوري و اعتماد به نفس، آمادگي لازم را جهت پذيرش شغل در افراد ايجاد مي كند.

 

فرماندار در پايان اظهار داشت : عمده تسهيل گران در حال حاضر بيشتر بر مباحث اجتماعي تمركز دارند و بنياد بركت در صدد است در اين دوره تسهيل گران را با مفاهيم و مباني اقتصادي، مالي و جامعه شناسي آشنا نمايد تا توانايي همكاري در فرايند ايجاد و تثبيت شغل فرد را در مناطق هدف كسب نمايند.

 


** علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به وب سايت بنياد بركت مراجعه نمايند.**

 

روابط عمومي فرمانداري رومشكان

12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal