فرمانداری شهرستان رومشکان
اخبار
1397/02/05
برگزاري جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان رومشكان برگزاري جلسه شوراي  هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان رومشكان

در اين جلسه كه روز سه شنبه مورخ 97/2/4 در محل فرمانداري برگزار گرديد، درمنان فرماندار رومشكان با اشاره به بافت 84 درصدي جمعيت روستايي در شهرستان بر لزوم اقدامات فرهنگي و پيشگيري بيشتر در سطح روستاها تاكيد نمود.

رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان در ادامه اظهار داشت: خانواده هاي ما اصولا هيچ شناختي از مواد صنعتي ندارند و نسبت به علائم اعتياد به اين مواد نا آگاه هستند، بنابراين آموزش هاي لازم بايد در اين راستا ارائه شود.

فرماندار در ادامه از اقدامات سال گذشته شورا تقدير و از اعضا خواست نسبت به انجام چند مصوبه اجرايي نشده سال گذشته در حوزه اطلاع رساني ميزان جرائم حمل ، نگهداري و توزيع مواد مخدر و همچنين تبليغات محيطي پيرامون مبارزه با اين بلاي خانمان سوز  اقدامات لازم را معمول دارند.

درمنان مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه مقابله را قابل قبول دانست و بر انسجام بيشتر حوزه درمان تاكيد نمود.

ايشان در ادامه با اشاره به در پيش بودن اوقات فراغت خواستار برنامه ريزي منسجم جهت غني نمودن و استفاده مفيد از اوقات فراغت در راستاي پيشگيري از گرايش دانش آموزان به سمت مواد مخدر شد.

فرماندار در پايان خطاب به اعضاي شورا تاكيد نمود: قبل از جلسات ماهيانه كميته هاي سه گانه در يك جلسه مشترك نسبت به تهيه مصوبات كارشناسي شده اقدام نمايند.

37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal