فرمانداری شهرستان رومشکان
اخبار
1397/02/01
برگزاري جلسه هماهنگي اطفاء حريق جنگلها و مراتع شهرستان رومشكان  برگزاري جلسه هماهنگي اطفاء حريق جنگلها و مراتع شهرستان رومشكان

در اين جلسه كه صبح امروز پنج شنبه مورخ 97/1/30 در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد، درمنان فرماندار رومشكان با اشاره به نامگذاري سال 97 بعنوان «حمايت از كالاي ايراني» از سوي مقام معظم رهبري اظهار داشت: شعار امسال برنامه راهبردي و چراغ راه ماست كه بايد در همه زمينه ها مد نظر قرار بگيرد.

فرماندار بارشها و نزولات اخير را موهبت الهي و زمينه ساز رشد گياهان و افزايش تراكم مراتع برشمرد و افزود: با نزديك شدن به فصل گرما، كليه دستگاههاي اجرايي بايد جهت پيشگيري و مقابله با هرگونه حادثه آتش سوزي احتمالي در آماده باش كامل باشند و با مشاركت دادن مردم و استفاده از اين ظرفيت بالقوه و همچنين با همكاري دهياران و شوراها تمهيدات لازم را معمول دارند.

در ادامه درمنان از كسب رتبه برتر شهرستان رومشكان از حيث مديريت اطفاء حريق در استان خبر داد و گفت: طي سالهاي 95 و 96 با همكاري و همراهي دستگاههاي متولي و همچنين مردم شريف شهرستان؛ در حوزه مديريت اطفاء حريق، رومشكان رتبه برتر استان را كسب كرد كه جا دارد از زحمات و اقدامات مثمر ثمر تمامي افراد و ارگانهاي دخيل در كسب اين عنوان ارزشمند صميمانه تقدير و تشكر نمايم.

فرماندار دليل تشكيل زودهنگام اين جلسه را اهميت جنگلها و مراتع و نقش ارزشمند و بي بديل آنها در زندگي انسانها عنوان نمود و اظهار داشت : كليه مصوبات اين جلسه بايد ظرف مدت دو هفته اجرايي شود و به همين منظور جلسه بعدي جهت پيگيري و بررسي مصوبات دو هفته آينده برگزار خواهد شد. 

درمنان در پايان ايجاد حادثه آتش سوزي از سوي عامل انساني در جنگلها و مراتع را گناهي نابخشودني و غير قابل اغماض برشمرد و گفت: بايد اشد مجازات در مواجه با خاطيان و متجاوزان به منابع طبيعي اعمال گردد.

41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal