هسته گزینش
اخبار
1395/05/24
نشست مديران هسته هاي گزينش دستگاه هاي اجرايي با حضور دبير هيات عالي گزينش كشور نشست مديران هسته هاي گزينش دستگاه هاي اجرايي با حضور دبير هيات عالي گزينش كشور
نشست مديران هسته هاي گزينش دستگاه هاي اجرايي با حضور دبير هيات عالي گزينش كشور
نشست مديران هسته هاي گزينش دستگاه هاي اجرايي استان با حضور دبير هيات عالي گزينش كشور در استانداري برگزار شد.
در اين نشست اسدالله وطني دبير هيات عالي گزينش كشور با بيان اينكه فرايند گزينش از فرايند هاي ضروري در همه سازمان ها و نهادهاست. گفت مجموعه گزينش در دستگاه هاي اداراي و دولتي در راستاي حفظ وگسترش منافع نظام و بيت المال فعاليت مي كنند و لذا خدمت صادقانه و متعهدانه در اين مجموعه داراي اجر الهي و مزد اخروي است.
وطني با اشاره به سياستهاي ابلاغ شده كلي نظام بويژه تاكيدات بند سه اين سياستها گفت : روز آمدي روش هاي گزينش و توجه به شرايط زماني و مكاني مسئله مهمي است كه در فرايند گزينش بايد مورد توجه واقع شود.
دبير هيات عالي گزينش با بيان اينكه طي ساعت ها كار كارشناسي و بررسي هاي دقيق با حضور صاحبنظران طرحي جامع در راستاي ارتقا كيفيت و فرايند گزينش در كشور تهيه شده است گفت : اين طرح مراحل پاياني خود را طي مي كند و به زودي براي تصويب ابلاغ خواهد شد.
دبير هيات عالي گزينش افزود : در اين طرح جامع به ارتقاي سطح جايگاه گزينش در تشكيلات اداري ، آموزش و تشكيل كارگروه هاي تخصصي براي تحقيق و مصاحبه توجه شده است.
در ادامه اين نشست مديران هسته هاي گزينش دستگاه هاي اجرايي استان برخي مسايل و مشكلات فراروي كار خود را بيان نمودند.
محمد آريان پور مدير هسته گزينش استانداري و دبير شوراي هم انديشي مديران هسته هاي گزينش استان ضمن تشكر از توجهات و عنايات دبير هيات عالي گزينش به مسايل و امورات مربوط به گزينش از دومين سفر ايشان طي يكسال اخير به استان تقدير و تشكر نمود وي گفت :
هسته گزينش استانداري با ارتباط قوي و موثر با هيات مركزي گزينش وزارت كشور و توجه به ضوابط و قوانين ومعيارهاي گزينش خدمت صادقانه و بي چشمداشت را در دستور كار خود قرار داده است.
وي با بيان اينكه خدمت در هسته هاي گزينش ديتگاههاي دولتي شرايط خاصي را براي همكاران اين مجموعه ها ايجادنمود است گفت : در هسته هاي گزينش مجموعه همكاران با شرايط و محدوديت هاي خاصي مواجه هستند كه ممكن است در ديگر واحد هاي اداري وجود نداشته باشد و البته بدون هيچ شك و ترديدي هرگاه هدف از فعاليت جلب رضاي خداوند باشد حتما توجه وعنايت خداوند همراه و پشتيبان خواهد بود.
وي افزود : خدمت در اين واحد اداري طبيعتاً به لحاظ اهداف متعالي گزينش داراي ارزش ومنزلت معنوي است.
449
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal