هسته گزینش
اخبار
1394/10/22
هسته گزينش معبر ورود نيروي انساني به دستگاههاي اجرايي است هسته گزينش معبر ورود نيروي انساني به دستگاههاي اجرايي است

به گزارش خبرگزاري خبرانلاين لرستان ،هوشنگ بازوند امروز شنبه در همايش بزرگ گزينشگران لرستان در استانداري افزود: نيروي انساني به عنوان نيرو و موتور محركه توسعه در دستگاه هاي اجرايي محسوب مي شود و هسته گزينش به عنوان معبر ورودي اين افراد به دستگاه ها حضوري فعال و چشمگير بايد داشته باشند.
وي تصريح كرد: در برنامه پنجم و ششم توسعه از نيروي انساني به عنوان موتور محركه ياد شده تا بتوان در نظام اداري كشور رشد و ارتقاي محسوسي را ايجاد كرد.
وي نقش هسته هاي گزينش را در تحقق اهداف جذب نيروي انساني توانمند بسيار مهم دانست و اظهار داشت: با توسعه نظام اداري مي توان سلامت دستگاه را در راستاي توسعه نظام اسلامي ايجاد كرد.
بازوند ايمان، اخلاص، صداقت، امانت داري، مجاهدت، لياقت و شايستگي را از صفات بارز گزينشگران دانست و افزود: گزينشگران بايد با انظباط كاري دقيق در راستاي انظباط اجتماعي و ايجاد زيرساخت هاي امنيت در استان فعاليت خود را گسترش دهند.
وي اضافه كرد: امنيت به عنوان بستري مهم در توسعه كشور مي تواند نقش مهم و تعيين كننده اي داشته باشد و در اين راستا گزينشگران به عنوان ناظران و مجريان امنيت مي توانند نقش مهمي را ايفا كنند.

***گزينشگران به مشاركت پايبند باشند
استاندار لرستان در بخش ديگري از سخنان خود مشاركت را از صفات بارز گزينشگران دانست و اظهار داشت: مشاركت و همراهي با همه دستگاه ها و همچنين مشاركت با همكاران سازماني مي تواند در توسعه استان و دستگاه هاي اجرايي استان مهم و سازنده باشد.
وي اضافه كرد: توسعه يك استان ومجموعه تنها با مشاركت ايجاد مي شود وتك روي و تنها بودن در كار جمعي مي تواند به عنوان يك تهديد محسوب شود.
وي گفت: توسعه استان نيز با همكاري و همراهي و مشاركت بخش خصوصي امكان پذير است و در اين راستا گزينشگران مي توانند در ايجاد بستر مناسب براي حضور بخش خصوصي نقش تعيين كننده اي داشته باشند.
وي روحيه مسووليت پذيري در جذب مشاركت و سرمايه را مهم دانست و افزود: با تصميم گيري در مديريت بحران وجريان سازي براي ايجاد مشاركت مي توان زمينه حضور سرمايه گذاران در لرستان را ايجاد كرد و در اين راستا نيز اقدامات گزينشگران بسيار مهم وتعيين كننده محسوب مي شود.

*** توجه جدي دولت به تكميل طرح هاي عمراني
بازوند در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به توجه ويژه دولت براي سرمايه گذاري و تكميل طرح هاي اقتصادي و عمراني كشور اظهار داشت: دولت تدبير و اميد از آغاز تاكنون توجه ويژه اي را به تكميل و اجرايي كردن طرح هاي اقتصادي و عمراني در كشور داشته و دارد.
استاندار لرستان افزود: در سال 91 دولت با تخصيص 110 هزار ميليارد ريال اعتبار به طرح هاي عمراني و اقتصادي كشور و در ادامه تخصيص 240 هزار ميليارد ريال به اعتبارات عمراني سال 92 نشان داد كه در راستاي توسعه طرح هاي عمراني با عزم جدي وارد ميدان شده است.
وي اضافه كرد: در سال 93 نيز با تخصيص 350 هزار ميليارد ريال اعتبار به طرح هاي عمراني و اقتصادي كشور توجه ويژه دولت به اين طرح ها مشهود بوده و در اين راستا نيز استان لرستان از اعتبارات خوبي در اين بخش بهره مند شده است.
وي تصريح كرد: مشاركت بخش خصوصي در اجرا و تكميل طرح هاي عمراني ميتواند موجب رشد و توسعه لرستان شود ودر اين راستا تيم مديريت ارشد استان آماده همكاري و مشاركت با بخش خصوصي است.
وي با اشاره به وجود يك هزار و 860 پروژه عمراني نيمه كاره در لرستان اظهار داشت: علاوه بر طرح هاي عمراني نيمه تمام در لرستان تعداد 618 طرح اقتصادي نيمه كاره با اعتباري بالغ بر 17 هزار و 600 ميليارد ريال در استان وجود دارد كه تكميل اين طرح ها نيازمند حضور وهمكاري بخش خصوصي وكمك هاي مالي دولت است

292
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal