استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ آذر
استانداران سابق

فهرست استانداران استانداري لرستان

 

نام

شروع خدمت

مدت خدمت

حسين عالي

29 اسفند 1357

يك سال و 5 ماه

حسين محلوج چي

28 تير 1359

يك سال و 4 ماه و 20 روز

حسن امير عابديني

17 آذر 1360

2 سال و 1 ماه و 10 روز

احمد انتظاري ملكي

9 بهمن 1362

5 سال و 6 ماه

سيد محمد جهرمي

5 تير 1363

4 سال و 2 ماه و 24 روز

اصغر افشاري

29 شهريور 1367

3 ماه و 18 روز

احمد انتظاري

17 دي 1367

 

محمد جواد محمدي زاده

14 دي 1372

3 سال و 9 ماه و 13 روز

سيد حسن رسولي

27 شهريور 1376

2 سال و 10 ماه و 5 روز

نورالله عابدي

2 تير 1379

2 سال و 3 ماه و 5 روز

قربانعلي سعادت قره‌باغ

28 دي 1381

3 سال و 10 روز

محمدرضا محسني ثاني

8 آبان 1384

يك سال و 6 ماه

سيد حسين صابري اناركي

2 ارديبهشت 1386

3 سال و 3 ماه

حبيب الله دهمرده

20 تير 1389

3 سال و 2 ماه

هوشنگ بازوند

مهر 1392

4سال و 5 ماه

             سيد موسي خادمي                  شهريور  1396                     تاكنون

 

تاریخ به روز رسانی: 2017/10/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal