استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
استاندار لرستان مطرح كرد؛ استفاده از ظرفيت زنان فرهيخته در توسعه پايدار 1397/02/24
استاندار لرستان مطرح كرد؛ استفاده از ظرفيت زنان فرهيخته در توسعه پايدار
استاندار لرستان مطرح كرد؛ استفاده از ظرفيت زنان فرهيخته در توسعه پايدار
استاندار لرستان بر لزوم جهت‌دهي تحقيقات علمي براي اجراي برنامه‌هاي حوزه بانوان تاكيد كرد.
 دكتر سيد موسي خادمي در اولين مجمع مشورتي بانوان اظهار كرد: وظيفه اين مجمع ارائه نقطه نظرات مشورتي در خصوص مسائل بانوان در حوزه‌هاي مختلف است.
وي بيان كرد: يكي از وظايف اصلي اين مجمع نهادسازي در حوزه بانوان و اظهارنظر بر اساس مستندات كاربردي در خصوص ارتقاي سطح زندگي بانوان و خانواده‌ها با توجه به عملكرد دستگاه‌هاي استان در ارتباط با مباحث بانوان است.
دكتر خادمي توجه به صنعت گردشگري با توجه به مولفه‌هاي بومي، محلي و بكر در سطح استان جهت اشتغال‌زايي در حوزه‌هاي مختلف بانوان را از اولويت‌هاي مهم اين حوزه عنوان كرد.
مدير ارشد استان مقوله فرهنگ را به عنوان يك كليت معنايي به عنوان نخ نامريي در حوزه‌هاي مختلف اقتصادي، سياسي و اجتماعي برشمرد و گفت: زمينه‌سازي‌هاي فرهنگي در همه زيرساخت‌ها باعث تحول حوزه‌هاي مختلف بانوان مي‌شود.
وي تصريح كرد: جهت‌دهي به تحقيقات علمي براي استفاده از نتايج راهبردي آنها در سياست‌گذاري‌ها و پيگيري اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي حوزه بانوان و استفاده از ظرفيت زنان فرهيخته و نخبه براي توسعه پايدار از ضروريات تاسيس اين مجمع است كه لازمه آن ايجاد ايده و روشنگري است.
در ادامه جلسه ليلا سلاح‌ورزي، مديركل امور بانوان و خانواده استانداري نيز مجمع مشورتي بانوان را شامل 13 كميته در زمينه‌هاي ورزشي، سلامت، حقوق، آسيب‌هاي اجتماعي، فرهنگي اجتماعي، آموزش و پرورش، گردشگري، سياسي، كارافريني و اقتصاد، فرهيختگان و نخبگان و حقوق زنان عنوان كرد.
وي گفت: اين مجمع مشورتي كه اعضاي آن هر كدام رئيس يكي از كميته‌هاي مسائل مختلف در حوزه بانوان است هر كدام 45 روز يكبار به رياست استاندار جهت ارائه گزارش در حوزه بانوان برگزار مي‌شود.
@LorestanPR

7 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه