استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
‍ ديدار اعضاي مجمع خيرين سلامت استان لرستان با دكتر خادمي 1398/10/22
‍ ديدار اعضاي مجمع خيرين سلامت استان لرستان با دكتر خادمي

در اين ديدار كه به رياست دكتر خادمي استاندار لرستان و با حضور دكتر ثميني معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان و نائب رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد ،مدير عامل مجمع به ارائه گزارش عملكرد ، بيان ظرفيت ها و مطالبات مجمع و بررسي مشكلات موجود در مسير انجام فعاليتهاي خيرين سلامت استان لرستان پرداخت.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري لرستان دكتر موسي خادمي استاندار لرستان در شامگاه شنبه در ديدار با مجمع خيرين سلامت استان لرستان و تقدير از زحمات خيرين سلامت و اقدامات مفيدي كه در سال‌هاي اخير به همت اين عزيزان در استان لرستان  انجام شده است ، ابراز اميدواري كرد؛ اقدامات  مجمع خيرين سلامت و خدماتي كه به مردم استان ارائه كرده اند  ،در ارتقاء سلامت عمومي موثر بوده و  استمرار داشته باشند .

استاندار لرستان با تاكيد بر رفع مشكلات و موانع موجود در مسير خيرين سلامت گفت: لازم است مشكلات فرا روي خيرين  حل شود وكارها را به نتيجه برسانيم تا پروژه هاي حوزه سلامت زودتر به دست مردم برسند .

وي با اشاره به ضرورت ارائه گزارشي شفاف از عملكرد مجمع خيرين  در حوزه سلامت گفت : تلاش مي‌كنيم تا با همكاري دانشگاه علوم پزشكي لرستان  و سازمان بازرسي مشكلات پيش رو را حل كنيم و به اين منظور لازم است علوم پزشكي ضمن همكاري در بر طرف كردن موانع موجود، قدر دان زحمات شما باشد و به اين منظور لازم است رابطه خيرين سلامت با دانشگاه صميمي تر شود، چرا كه رابطه خيرين با مدير دولتي با رابطه كارفرما و پيمانكار فرق مي كند .

دكتر خادمي استاندار لرستان در پايان ابراز اميدواري كرد برنامه ها و اقدامات ارزشمند  مجمع خيرين سلامت استان لرستان  به سرانجام  مطلوب برسد .

116 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه