استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
 استاندار لرستان: دهه فجر به تبيين گفتمان انقلاب نيز توجه شود 1398/10/21
استاندار لرستان: دهه فجر به تبيين گفتمان انقلاب نيز توجه شود

استاندار لرستان بر لزوم صرفه‌جويي در دستگاه‌هاي استان تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر خادمي در جلسه با معاونين و مديران ستادي ضمن عرض تسليت سردار شهيد حاج قاسم سليماني و شهادت تعدادي از هموطنان كه در حادثه هواپيمايي جان باختند و ديگر حوادث اخيري كه طي هفته گذشته رخ داد، اظهار كرد: انتخابات مهم‌ترين پروژه دولت در روزهاي پيش‌ رو است.

 وي در ادامه افزود: مديران بايد به نوعي خود را مرتبط با اين موضوع بدانند چراكه اين پروژه كل استان و بالاخص استانداري است.

 استاندار لرستان با بيان اينكه اختيارات نظارت بيشتر از حوزه اجرايي است، گفت: در افكار عمومي كيفيت انتخابات برعهده دولت است بنابراين وظيفه همگي مديران اين است كه با رعايت اصل بي‌طرفي در برگزاري بهتر انتخابات تلاش كنند.

 وي در ادامه با اشاره به اينكه امنيت رواني جامعه و اعتماد مردم نبايد از بين رود، افزود: بي‌طرفي در انتخابات صرفاً شعار نيست بلكه در عمل نيز بايد اينچنين باشد از اين‌رو بايد سلايق و احساسات خود را كنترل كرده و به آنچه كه مردم تشخيص مي‌دهند احترام بگذاريم.

 دكتر خادمي تصريح كرد: مديران بايد علاوه بر نظارت به كيفيت برگزاري انتخابات از امكانات و زمان خود براي كمك به بهتر برگزاري اين پروژه مهم تلاش كنند.

 وي با اشاره به فرا رسيدن دهه فجر بر لزوم برنامه‌ريزي مناسب اين ايام تاكيد كرد و گفت: ما نبايد صرفاً به دنبال سفر به شهرستان‌هاي استان به‌منظور افتتاح و كلنگ زني پروژه‌ها باشيم.

 مقام عالي رتبه استان با بيان اينكه دهه فجر فقط افتتاح پروژه‌ها نيست، خاطرنشان كرد: موضوعاتي مانند تبيين گفتمان انقلاب، جلسات و جشنواره‌هاي فرهنگي هنري و نظري از ديگر مسائلي است كه در اين ايام مبارك بايد مدنظر قرار گيرد.

 وي افزود: معاونت سياسي در حوزه‌هاي فرهنگي، سياسي و اجتماعي مربوط به اين ايام برنامه‌ريزي مناسب داشته باشد.

 دكتر خادمي در بخش ديگري از سخنان خود صرفه جويي در دستگاه‌ها را امري مهم تلقي كرد و گفت: اين موضوع به صورت جدي بايد رعايت شود و از هزينه‌هاي غيرضروري با توجه به شرايط كنوني اجتناب كنيم.

100 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه