استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
‍ استاندار: لرستان از استان‌هاي پيشرو در واگذاري پروژه‌هاست 1398/07/07
‍ استاندار: لرستان از استان‌هاي پيشرو در واگذاري پروژه‌هاست

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در آيين كلنگ‌زني مجتمع گلخانه‌اي ازنا به مشكلات و تهديدهايي كه كشور با آن مواجه است اشاره كرد و افزود: خوشبختانه ايران توانسته است در تمامي ابعاد به اين تهديدها و مشكلات پاسخ دهد.

وي با بيان اينكه در حوزه نظامي كشور آمادگي لازم را در برابر تهديدات دشمنان دارد، اضافه كرد: در حوزه سياسي و روابط بين‌الملل نيز قدرت منطق، مذاكره و گفتمان ايران قوي است و مي‌توان به حضور اخير رياست محترم جمهور در سازمان ملل اشاره كرد.

استاندار لرستان بيان كرد: در بحث اقتصاد به دلايل اين كه از ظرفيت‌هاي داخلي و همه ابزارها نتوانسته‌ايم به خوبي بهره‌برداري كنيم و از حوزه‌هاي آسيب پذير ما شده است، بنابراين از اين حيث دچار مشكل شده‌ايم.

وي در ادامه با اشاره به رهنمودهاي مقام معظم رهبري و تاكيدات رياست محترم جمهور در خصوص افزايش توليد افزود: با توجه به اينكه توليد از طريق سرمايه‌گذاري شكل مي‌گيرد بنابراين بايد سرمايه‌هاي موجود را افزايش بهره‌وري داد و از طرفي سرمايه‌هاي جديد ايجاد كنيم.

 دكتر خادمي احداث مجتمع گلخانه‌اي را نمونه‌اي از جذب سرمايه‌هاي جديد عنوان كرد و گفت: به دليل محدوديت‌هاي مالي و مشكلاتي كه دولت در سرمايه گذاري با آن مواجه است از سياست‌هاي اصلي دولت اين شد كه پروژه‌هاي در دست اقدام و يا پروژه‌هايي كه قرار است در آينده انجام گيرد به بخش خصوصي واگذار شود.

 وي خاطر نشان كرد: لرستان از استان‌هاي پيشرو در واگذاري پروژه‌ها است و همچنان طرح‌هاي زيادي آماده واگذاري هستند.

استاندار لرستان با بيان اينكه در واگذاري امكانات و مجوزهاي لازم اين پروژه به سرمايه گذار دولت وظايف خود را به خوبي انجام داده است، اظهار كرد: از امروز وظيفه سرمايه‌گذار است كه مطابق برنامه زمان‌بندي شده كار را ادامه دهد تا به نتيجه لازم برسد.
26 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه