استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
پيام استاندار لرستان به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس 1398/07/02
پيام استاندار لرستان به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس

در اين پيام آمده است:


هفته دفاع مقدس تبلور اراده پولادين و استقامت اسطوره اي دلير مردان و شير زناني است كه در راه پاسداري از آرمانهاي بلند امام راحل (ره) و پايداري نهال نو نشانده انقلاب اسلامي ايران از جان و از هستي خويش گذشتند.
اين هفته ياد آور هشت سال جانفشاني ايثار و رشادت هاي ملت بزرگ ايران است كه با حماسه هاي جاودان و مثال زدني در تاريخ ايران زمين دلاورانه پرچم انقلاب اسلامي را در عصر جديد ودر فضاي دوقطبي استعماري در دنيا برافراشته و از آن دفاع كردند.
در اين دوران پر افتخار و پرحماسه ، دفاع و پايمردي ، شهادت‌طلبي ،جانبازي و فداكاري جوانان رشيد و شيرمردان لرستاني در قالب لشكر
57 سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و لشكر هميشه قهرمان 84 ارتش خرم آباد ، نيروهاي بسيجي و عشاير فصل ويژه اي از دفتر دفاع مقدس محسوب مي شود كه هم پا و همراه ديگر رزمندگان ايران اسلامي قله‌هاي شرف و افتخار را در نورديدند.
اينجانب با گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر و والا مقامي كه در طول هشت سال دفاع مقدس هستي خويش را فداي كيان ميهن اسلامي نمودند، اين هفته پر از عظمت را به محضر مقام معظم رهبري ، عموم ملت شريف ايران و مردم رشيد و شجاع لرستان و همه ايثارگران، جانبازان ، آزادگان و خانواده هاي معظم شهداء تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند سبحان پيروزي نهايي انقلاب اسلامي را در همه عرصه هاي داخلي و جهاني مسئلت مي نمايم.

سيد موسي خادمي
استاندار لرستان
21 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه