استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
استاندار لرستان: توجه به اقتصاد و توليد در روستاها در دستوركار دولت است 1398/04/09
استاندار لرستان: توجه به اقتصاد و توليد در روستاها در دستوركار دولت است

دكتر سيد موسي خادمي استاندار لرستان در مراسم كلنگ زني فاز اول پروژه آبرساني به34 روستاي متاثر از طرح قمرود گفت: دولت با تمام محدوديت‌ها و مشكلاتي كه دارد توجه به كار عمراني و اقتصادي و رفاه مردم و توسعه در روستاها را فراموش نكرده است.


به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان در اين مراسم كه با حضور اردكانيان وزير نيرو و نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي در اليگودرز برگزار شد، دكتر خادمي استاندار لرستان با اشاره به وجود ظرفيت ها و توانمندي هاي خوب منطقه اليگودرز گفت: دور از عقل و تدبير است كه مناطقي كه اين‌همه ظرفيت و منابع در اختيار دارند و حتي آب برخي مناطق ديگر كشور از اين مناطق تامين مي شود به دليل عدم دسترسي به آب روستاهاي آن از سكنه خالي شوند.

استاندار لرستان گفت: اگر در اين مناطق كسي به دليل عدم دسترسي به آب ناچار به كوچ و مهاجرت شود ما خود را مقصر مي‌دانيم.

وي افزود: دولت تلاش مي‌كند تا دسترسي پايدار به آب شيرين و بهداشتي براي شرب و آب مناسب و كافي براي فعاليت‌هاي كشاورزي و اقتصادي را در اين مناطق فراهم آورد.

خادمي افزود: هدف دولت اين است كه آب، برق ،گاز ،جاده و ساير زيرساخت‌ها را براي روستاها فراهم كند چرا كه اين مناطق خود از مناطق مولد و توليد‌كننده هستند.

استاندار لرستان ضمن تشكر از دكتر اردكانيان وزير محترم نيرو و مجموعه پرسنل و كاركنان اين وزارتخانه در تخصيص آب و تخصيص منابع مالي براي اجراي پروژه آبرساني به روستاهاي متاثر از طرح قمرود ار اميدواري كرد كه وزارتخانه‌ نيرو توجه مضاعفي به پروژه‌هاي در دست اجراي اين وزارتخانه در لرستان داشته باشد.

242 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه