استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
ولي‌زاده: توليد اخبار منفي براي جامعه بسيار مضر است 1398/02/29
ولي‌زاده: توليد اخبار منفي براي جامعه بسيار مضر است

ولي‌زاده: توليد اخبار منفي براي جامعه بسيار مضر است
سرپرست معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: با اخبار و آمار نادرست برخورد شود. 
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، قاسم ولي‌زاده روز شنبه در جلسه روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان لرستان كه در محل سالن جلستان استانداري لرستان برگزار شد، اظهار كرد: مهمترين چالش هاي امسال تعيير سبك زندگي مردم است كه بايد اين مسئله بررسي شود. 
وي ادامه داد: اعتراضات صنفي-اجتماعي در سال جاري يك چالش ديگر است كه روابط عمومي ها بايد خود را براي اين چالش آماده كنند تا هم به يك مسئله بزرگتر تبديل نشود و هم در عين حال مديريت شود.
ولي‌زاده مسئله فضاي مجازي را چالشي ديگر در حوزه اطلاع رساني دانست و افزود: براساس مطالعات جديد منابع تصميم‌گيري از مجاري سنتي به فضاي مجازي منتقل شده كه در واقع بعنوان يك راهبر اجتماعي عمل مي‌كند لذا در اين خصوص مي‌بايست با هوشياري و آگاهي بيشتري عمل شود.
سرپرست معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان با بيان اينكه متاسفانه انتشار اخبار منفي به يك امتياز تبديل شده است، افزود: البته بايد به همه ابعاد يك خبر پرداخته شود از اين رو بايد نكات مثبت را نيز بررسي كنند تا به مقوله انكار خدمت كه مسئله اي بسيار خطرناك است تبديل نشود.

 
وي بيان كرد: توليد اخبار منفي براي جامعه بسيار مضر است و اين يكي از وظايف روابط عمومي ها اين است يعني خدمات خود را مستند كنند تا با اخبار و آمار نادرست برخورد شود. 
54 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه