استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
‍ استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم رفع مشكلات منطقه ماسور 1397/10/21
‍ استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم رفع مشكلات منطقه ماسور

استاندار لرستان بر لزوم رفع مشكلات منطقه ماسور تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، 
دكتر سيد موسي خادمي در آيين كلنگ‌زني سالن ورزشي چند منظوره منطقه ماسور كه با حضور دكتر بيرانوندي نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، اظهار كرد: اين منطقه به لحاظ كمي از جمعيت بالاي 40 هزار نفر برخوردار بوده و از نظر كيفي نيز داراي مردمان بزرگ است كه در دفاع مقدس نقش خوبي ايفا كردند؛ همچنين از جوانان خوبي در حوزه علم و ورزش بهره‌مند است.
وي در ادامه ضمن تشكر از تلاش و پيگيري‌هاي دكتر بيرانوند نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه اميدواريم بتوانيم با كمك مردم بخشي از مشكلات اين محله را حل كنيم، افزود: در اين مدت كارهاي خوبي انجام شده كه مي‌توان به كلنگ‌زني مخزن آب و اجراي شبكه فاضلاب آن اشاره كرد.
 استاندار لرستان بيان كرد: زيرگذر جنوب شهر داراي وضعيت مطلوبي نبود اما اكنون كار آن تقريباً به اتمام رسيده همچنين وضعيت زمين ارتش در سراب ياس قطعي شده و بازسازي پل آن منطقه كه دچار مشكل شده بود بزودي شروع خواهد شد.
وي افزود: مشكل آب‌هاي سطحي جنوب شهر و بررسي طرح مسير دسترسي ماسور از ديگر مواردي است كه در اين منطقه بايد بررسي و اجرا شود.
 دكتر خادمي با تاكيد بر لزوم رفع مسائل و مشكلات منطقه گفت: معاونت عمراني استانداري و شهردار به همراه دستگاه اجرايي براي رفع مشكلات منطقه جلسه‌اي برگزار كنند و مواردي كه در توان است اجرايي شوند.
استاندار لرستان با بيان اينكه امروز سالن ورزشي به عنوان هديه‌اي از طرف دولت تدبير و اميد و مردم اين منطقه امروز كلنگ‌زني مي‌شود، تأكيد كرد: بايد تلاش كرد در بازده زماني مشخص كه در قرارداد با پيمانكار منعقد شده كار اجرا شود تا به نتيجه لازم برسد.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به منابع مالي نامطلوب دولت در شرايط مديريت كنوني نسبت به قبل آن‌گونه كه شايسته مردم است و ما دوست داريم نمي‌توان خدمت كرد كه براي همين از مردم عزيز عذر خواهي مي‌كنيم اما هرچه در توان است اجرايي خواهيم كرد.

9 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه