استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
‍ معاون استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم آشنايي دستگاه‌ها با مباحث پدافند غيرعامل 1397/10/19
‍ معاون استاندار لرستان تاكيد كرد: لزوم آشنايي دستگاه‌ها با مباحث پدافند غيرعامل

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان از تهيه چهار فصل طرح جامع پدافند غيرعامل استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، حبيب‌الله خجسته‌پور عصر چهارشنبه در جلسه شوراي پدافند غيرعامل استان كه در سالن جلسات استانداري برگزار شد، اظهار كرد: سال گذشته طرح جامع پدافند غيرعامل توسط يكي از دانشجويان كشور شروع به كار كرد و قرار است در پنج فصل تدوين و ارائه شود، تاكنون چهار فصل آن در استان تهيه و در جلسه امروز بررسي شد.

وي با اشاره به اينكه پدافند غيرعامل يك حوزه نوپا و علمي در سطح كشور است، بيان كرد: انتظار داريم با تهيه اين طرح دستگاه‌هاي اجرايي در انجام پروژه‌هاي تخصصي خود آشنايي كامل و لازم را با مباحث پدافند غيرعامل داشته باشند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: در اين جلسه مصوب شد كه گروه مشاور و تهيه‌كننده برش‌هاي دستگاهي و تخصصي‌طرح را قبل از اينكه به تصويب نهايي برسد در اختيار مديران دستگاه‌هاي اجرايي قرار دهد تا از نظرات كارشناسي آنها استفاده شود.

خجسته‌پور از كسب رتبه برتر پدافند غيرعامل استان در سطح كشور طي آبان سال گذشته تا مدت مشابه امسال خبر داد و افزود: ضمن تشكر از تمامي مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان كه در اين زمينه حضور فعالي داشتند امروز به نمايندگي از 10 دستگاه برتر در اين حوزه با امضاي استاندار تقدير به عمل آمد.


8 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه