استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
‍ معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مطرح كرد: شهرداري‌ها قرباني سياست‌بازي سياست‌بازها شده‌اند 1397/09/11
‍ معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مطرح كرد: شهرداري‌ها قرباني سياست‌بازي سياست‌بازها شده‌اند

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار لرستان گفت: شهرداري‌ها قرباني سياست‌بازي سياست‌بازها شده‌اند كه اين يك درد است.


به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان به نقل از ايسنا، دكتر احمد مرادپور در آيين تجليل از فعالان پويش ملي 13 پاك و مسير پاك تا كربلا، با بيان اينكه مسائل زيست محيطي نياز به ريشه‌يابي دارند، اضافه كرد: با اين كار مشكلات درمان مي‌شود و نبايد به مُسكن اكتفا كنيم.


وي با اشاره به مشكلات شهرداري‌ها تصريح كرد: شهرداري‌ها قرباني سياست‌بازي سياست‌بازها شده‌اند كه اين يك درد است.


وي با بيان اينكه اختلافات لجبازانه شوراها مشكل‌ساز شده به انتخاب شهرداران ضعيف اشاره كرد و افزود: در برخي مواقع كلي بررسي و تحقيق مي‌كنيم براي انتخاب شهردار اما در كمال ناباوري مي‌بينيم يك شخص ديگر به عنوان شهردار انتخاب مي‌شود!


معاون هماهنگي امور عمراني استاندار لرستان با اشاره به چاق شدن بدنه پرسنل شهرداري‌ها، تصريح كرد: چارت شهرداري خرم‌آباد 400 نفر است و 150 نيرو خالي داشته و اين در حاليست كه 2000 پرسنل دارد و اين يعني نيروها غير مفيد بوده و مناسب اين چارت نيستند.


وي افزود: بي‌انضباطي مالي و عدم مديريت مالي، عدم توجه به درآمد پايدار و تمركز روي عوارض يكي ديگر از مشكلات شهرداري‌هاست.


مرادپور با تاكيد بر درآمد پايدار تصريح كرد: اداره شهرداري‌ها به روش سنتي و بسنده كردن به اخذ عوارضات پسنديده نيست و بايد شرايط را تغيير دهيم.


معاون هماهنگي امور عمراني استاندار لرستان گفت: انعطاف‌پذير نبودن شهرداري‌ها در مقابل شرايط روز از ديگر مشكلات است. فروش املاك و مستقلات و هزينه كردن آن براي حقوق بدترين نوع مديريت است.

15 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه