استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
‍ دكتر مرادپور: توسعه و توليد گل باعث طراوت روح و نشاط انسان مي شود 1397/08/13
‍ دكتر مرادپور: توسعه و توليد گل باعث طراوت روح و نشاط انسان مي شود
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر احمد مرادپور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان در مراسم افتتاح دومين جشنواره گلهاي داوودي باغ گياه شناسي زاگرس خرم آباد اظهار داشت:بيشترين خواص دارويي را در بين گلها گل داوودي دارد، زيرا اين گياه سرشار از ويتامين ها و مواد معدني است.
وي افزود: توسعه و توليد گل علاوه بر توليد ثروت باعث طراوت روح و نشاط انسان مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه تاثير گلها بر روي روحيات و احساسات مردم بر كسي پوشيده نيست، يادآور شد: وقتي كه شخصي بيمار مي شود ما براي بهبود و عيادت او گل مي‌بريم، زيرا تحقيقات نشان مي دهد كه كسي كه با گل سر و كار دارد، مي تواند شاداب و بانشاط باشد.
وي گفت: مطالعات نشان داده است كساني كه گل و گياه را پرورش ميدهند از تمركز بالاتري برخوردارند زيرا گلها اكسيژن توليد كرده و سلول ها را شارژ مي كنند.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار لرستان يادآور شد: توسعه و توليد گل در لرستان يك امر مهم و ضروري است از اين رو بايد روي اين امر مهم بيشتر كار شود.
دكتر مرادپور گفت: كساني كه با گل و گياه سر و كار دارند از احساس و آرامش خاصي برخوردار هستند از اين رو توليد و توسعه گل در استان لرستان مي‌تواند در بحث اميد مردم به زندگي و جذب گردشگر تاثيرگذار باشد
15 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه