استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
‍ معاون استاندار: بدهي‌ دستگاه‌هاي دولتي به شركت برق لرستان تهاتر مي‌شود 1397/07/23
‍ معاون استاندار: بدهي‌ دستگاه‌هاي دولتي به شركت برق لرستان تهاتر مي‌شود
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، گودرز اميري در جلسه وصول مطالبات شركت توزيع برق استان اظهار كرد: يكي از فرصت‌هاي ارزشمند براي پرداخت بدهي‌هاي دولت و اشخاص حقيقي و حقوقي بند واو تبصره 5 قانون بودجه سال 97 است.
وي از مشكلاتي كه بر سر راه اجراي اين قانون وجود داشت را بحث تهاتر بدهي‌هاي شركت برق عنوان كرد و افزود: هم‌اكنون با تعاملي كه در سطح ملي انجام شده پذيرفته‌اند كه به صورت كلي در سطح كشور بدهي‌هاي دولت با شركت برق از طريق ادارات در سطح استان‌ها پرداخت شود.
اميري ادامه داد: همچنين از طرفي بدهي‌هاي شركت برق به دولت در سطح ملي تهاتر مي‌شود كه بر اين اساس جلسه امروز تشكيل شد و طي آن مشخص شد كه ادارات دولتي بالغ بر 25 ميليارد تومان به شركت برق بدهكار هستند كه بايد تا آخر وقت اداري امروز نسبت به تكميل فرم‌هاي مربوط و ثبت در سامانه و پيگيري براي تهاتر اين وجوه از طريق ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي دولتي در سطح استان انجام شود.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان بيان كرد: اميدواريم اين 20 دستگاه بدهكار به شركت برق با اهتمام و مديريت تا آخر وقت امروز نسبت به طي مراحل قانوني و پرداخت بدهي خود اقدام كنند.
27 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه