استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
‍ استاندار لرستان: لازمه كار سيستمي، هماهنگي مديران با هم است 1397/07/18
‍ استاندار لرستان: لازمه كار سيستمي، هماهنگي مديران با هم است

استاندار لرستان گفت: مديران الگوي كاركنان خود هستند.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در جلسه‌اي كه با حضور مديران ستادي استانداري برگزار شد، اظهار كرد: لازمه كار سيستمي، هماهنگي مديران با يكديگر است براي همين بايد نگاه ويژه‌اي به اين موضوع داشته باشند.

به گفته وي تعهد، تعصب كاري و هماهنگي مديران پيش زمينه موفقيت در كار و همچنين اهداف دولت و نظام است.

دكتر خادمي يكي از مشكلات سيستم‌هاي مديريتي را بي‌نظمي در كار و فعاليت عنوان كرد و گفت: تاثير نظم در موفقيت مديران بسيار مهم است و اين موضوع مي‌تواند كمك شاياني در راستاي تحقق اهداف و انجام مطلوب فعاليت‌ها داشته باشد.

استاندار لرستان بيان كرد: مديران به عنوان الگو براي كاركنان خود بايد نظم را رعايت كرده و اين نظم را به آنان انتقال دهند.

وي تصريح كرد: مديران بايد جدي‌تر در مراسم‌هاي ملي و مذهبي حضور داشته باشند.

خادمي رصد حوزه‌هاي مديريت در سطح استان را از وظايف مديران ستادي عنوان كرد و گفت: اين افراد براي كمك و ايجاد انگيزه بين دستگاه‌ها در حل مسائل و مشكلات آنها ورود كنند.

استاندار لرستان از وظايف مديران به برنامه‌ريزي اشاره كرد و با مهم دانستن اين مقوله گفت: برنامه‌ريزي وسيله‌اي است كه با توسل به آن، وضعيت واحد يا سازمان تحت نظارت مدير در آينده پيش‌بيني شده و راهكارهاي مناسب براي تحقق اهداف از قبل معلوم را فراهم مي‌كند براي همين نياز است كه مديران به اين موضوع بيشتر توجه كنند.

14 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه