استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
معاون استاندار لرستان: هيچ مديري قبل جوابيه حق شكايت از رسانه را ندارد 1397/05/17
معاون استاندار لرستان: هيچ مديري قبل جوابيه حق شكايت از رسانه را ندارد
معاون استاندار لرستان: هيچ مديري قبل جوابيه حق شكايت از رسانه را ندارد
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان گفت: تا زماني كه ظرفيت قانوني جوابيه نويسي وجود دارد نبايد از رسانه شكايت كرد.
 حبيب الله خجسته‌پور در آيين گرامي‌داشت سالروز شهادت محمود صارمي و روز خبرنگار در بروجرد اظهار كرد: آخرين سوال كه شهيد صارمي مخابره كرد اين بود كه اكنون چه وظيفه‌اي دارد، سوالي كه همه ما بايد از خودمان بپرسيم؛ ما چه وظيفه‌اي داريم.
وي افزود: اين شهيد بزرگوار وظيفه خود را به خوبي انجام داد و نام خود را در تاريخ ثبت كرد اكنون ما بايد از شهدا بپرسيم كه در قبال يكديگر چه وظيفه‌اي داريم.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري گفت: اولين شرط از وظايف خبرنگار رعايت صداقت و دومين وظيفه شجاعت است، با استفاده از صداقت و شجاعت بخشي از وظيفه خبرنگاري را كه مطالبه‌گري از مسئولين است؛ انجام مي‌دهد. همچنين در راستاي اعتلاي فرهنگ مردم و جامعه مي‌تواند جامعه را هدايت و سازماندهي كند.
خجسته‌پور تاكيد كرد: مدير بايد در راستاي جايگاهي كه به او سپرده شده تمام تلاش خود را وقف خدمت به مردم كند و پاسخگوي مردم باشد و در مقابل مردم بايد وحدت و برادري را سرلوحه خود قرار دهند.
وي تصريح كرد: اختلاف و چنددستگي را بايد كنار گذاشت و در راستاي اعتلاي كشوري كه به درازاي تاريخ سابقه و تمدن دارد تلاش كرد.
معاون سياسي امنيتي و انتظامي استانداري با بيان اينكه دقت در ارائه اخباري كه به آن ايمان داريم مي‌تواند راهگشا باشد، گفت: امروزه با توجه به توسعه انواع ابزار اطلاع رساني، لازم است پا به پاي اين گسترش در راستاي صحت اخبار و اطلاعات راستي‌آزمايي را افزايش دهيم.
وي با اشاره به شيوه‌هاي برخورد در مقابل اتفاقاتي كه اطراف ما رخ مي‌دهد خطاب به مديران و دستگاه‌هاي اجرايي گفت: برخورد ما بايد منطبق بر قانون باشد تا زماني كه ظرفيت قانوني جوابيه‌ نويسي وجود دارد نبايد از رسانه شكايت كرد.
خجسته‌پور با تاكيد بر اينكه هيچ مديري حق ندارد تا قبل ارسال جوابيه شكايتي از رسانه كند، گفت: اگر جوابيه ارسال شد و رسانه به روش انتشار خبرهاي كذب خود ادامه داد طبيعتا شكايت از رسانه آخرين راهكار خواهد بود.
0 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه