استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
معاون استاندار لرستان: حفر چاه‌هاي حريم مزارع مورد بررسي قرار گيرد 1397/05/17
معاون استاندار لرستان: حفر چاه‌هاي حريم مزارع مورد بررسي قرار گيرد
معاون استاندار لرستان: حفر چاه‌هاي حريم مزارع مورد بررسي قرار گيرد
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان بر لزوم عملياتي شدن خدمات پايه سلامت در دستگاه‌ها تاكيد كرد.
 حبيب‌الله خجسته‌پور در كارگروه سلامت و امنيت غذايي اظهار كرد: حوزه سلامت را بايد با حساسيت و جديت در دستور كار قرار داد.
وي  اجتماعي كردن برخوردها در موضوعات بهداشتي را مطلوب عنوان كرد و گفت: قبل از برخوردهاي قهري با موضوعات بهداشتي بايد به مردم آگاهي لازم را به صورت خودمراقبتي داده شود چراكه از لحاظ اقتصادي نيز به نفع جامعه است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري افزود: براي استفاده از قوه قهريه بهتر است با ورود دستگاه‌هاي اجرايي اقدام شود.
خجسته‌پور با اشاره به پيكربندي دانش‌آموزي و استعداديابي براي حضور در مسابقات رشته‌هاي ورزشي بيان كرد: اين موضوع بايد در كميته‌اي تخصصي با محوريت مدير كل امور اجتماعي استانداري و معاونين آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و دانشگاه علوم پزشكي مطرح و بررسي شود.
  وي ادامه داد: حمايت از بخش خصوصي يكي از برنامه‌هاي مهم دولت بوده و استفاده از اين بخش رفع تصدي‌گري است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري گفت: حفر چاه‌هاي حريمي مزارع با نظرات و پيشنهادات شيلات، آب‌منطقه‌اي، جهادكشاورزي، دام‌پزشكي، و علوم‌پزشكي مورد بررسي قرار گيرد و در مورد تامين هزينه‌ها نيز تصميم‌گيري شود.
وي به كالاهاي آسيب‌رسان به سلامت اشاره كرد و گفت: با توجه به سبك زندگي امروزه و اهميت سرعت در زندگي مدرن به مرحله‌اي وارد شده‌ايم كه زندگي مردم به مخاطره افتاده است، براي همين نياز است در اين راستا تبليغات جهت استفاده از اين كالاها كمتر شود.
خجسته‌پور در ادامه افزود: بايد تلاش كنيم به سمت تقاضا رفته و قبل از تبليغات از مصرف‌كننده بخواهيم به دليل خطرات استفاده از كالاهاي آسيب‌رسان كمتر استفاده كنند.
وي در خصوص خدمات پايه سلامت كاركنان دولت و سند ملي پيشگيري از بيماري‌هاي غير واگيردار تاكيد كرد: تمامي دستگاه‌ها موظف هستند يك رابط تخصصي به كارگروه سلامت معرفي كنند و خدمات پايه سلامت در سطح دستگاه‌ها عملياتي شود.

1 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه